Navigace

Freestyle Fotbalová Show

FREESTYLE FOTBALOVÁ SHOW

Show s fotbalovým míčem fascinuje diváky nejen díky své sportovní stránce, ale především díky uměleckému pojetí, ve kterém je Honza Weber díky svým moderátorským a bavičským schopnostem jednoznačně tím nejlepším. Jediný profesionální freestylista ČR nepředvádí jen triky s míčem, ale dokáže freestylovat i s bowlingovou koulí, pomerančem, či syrovým vajíčkem.


Freestyle Fotbal & Live Show

Honzova zábavná moderovaná freestyle fotbalová show se od sportu mění k umění, díky čemuž je vhodná na fotbalové trávníky při zápasech a slavnostech, stejně jako na významné společenské a kulturní události. Často doprovází uvedení nových vozů na trh, bývá hlavním programem světových veletrhů, ozdobila reklamu na Ligu Mistrů UEFA, či na vyžádání zpestřila soustředení národních hokejových týmů při Mistrovství světa IIHF. Dechberoucí freestyle fotbalové choreografie Honzových živých show nemají díky jeho unikátnímu stylu konkurenci. Stejně tak přizpůsobivost délky programu od 10 do 30 minut a při naplánování freestylové soutěže, či fotbalového workshopu i mnohem déle.

Honza Weber je devítinásobným mistrem světa a držitelem desítek českých i světových rekordů. Na svém kontě má od roku 2002 přes 5000 freestylových vystoupení. Pokud máte zájem o jeho fotbalovou show, využijte nezávazného poptávkového formuláře kliknutím ZDE.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!