Navigace

Coaching dětí

Trénink & výuka Freestyle fotbalu 

Honza se věnuje výuce freestylu již přes 10 let. Během této doby vedl vlastní kurzy v několika kulturních centrech, spolupracoval s Domy dětí a mládeže, pořádal workshopy na táborech, školách v přírodě a zorganizoval dva learningové projekty spolufinancované z EU programu "Mládež v akci" v roce 2012 a 2013, kde učil freestyle spolu se svým týmem FREESTYLE UNION veřejnost z městských části Prahy. Honzovy freestylové kurzy v KC Novodvorská byly dokonce oceněny grantem Tchaj-pejské ambasády v Praze jako velmi unikátní a inovativní zábava pro děti a teenagery. 

Honzových lektorských zkušeností využívají také organizátoři fotbalových a jiných sportovních kempů. Honza vyučoval footbag a freestyle fotbal například i na Sparta Campu, Fotbalové škole Petra Čecha, kempech v Itáli, či na fotbalové akademii Barcelony v Kataru. Všude byla návštěva a freestylový workshop neuvěřitelným zážitkem pro všechny zúčastněné.

Lektorské zkušenosti ze všech zmíněných projektů zajišťují profesionální přístup k dětem a bezproblémové zvládnutí celé výuky. Honza se věnuje také individuálnímu coachingu, který je vhodný pro mladé fotbalisty, a to na pravidelné bázi i v několikahodinových jednorázových lekcích.

V roce 2022 se v Praze - Modřanech uskutečnil již šestý letní příměstský fotbalový kemp s názvem "Škola fotbalových technik s Honzou Weberem".

 

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!