Navigace

Street Fotbal

Street fotbal - "panna" 1 na 1

Street fotbal, neboli hra zvaná "panna" je zábavnou eventovou atrakcí, kde ve speciální aréně hrají 2 hráči proti sobě s úkolem vsítit gól nebo nasadit druhému hráči jesličky. 

Zpestřete Vaši akci jedinečnou atrakcí hry 1 na 1, kdy dáte hostům příležitost vyzkoušet jejich fotbalové kličky mezi sebou, nebo využijte možnosti účasti nejlepšího českého street fotbalisty Martina Gajdoše, který bude tou pravou výzvou pro všechny návštěvníky, a to i z řad profesionálních fotbalistů. 

Dalším zpestřením tohoto doprovodného programu je profesionální freestylová show devítinásobného mistra světa. Honza Weber předvede triky s fotbalovým míčem, footbagem a třeba i bowlingovou koulí, či mobilním telefonem. To vše v rámci svého zábavného moderovaného vystoupení o délce až 1 hodiny. Při účasti obou vystupujících je možná i exhibice ve street fotbalovém souboji 1 vs 1.

Street fotbalová aréna je vhodná do venkovních i vnitřních prostor a bezpečná na každém povrchu. Montáž není časově náročná a s průměrem 5 metrů poskytne dostatek prostoru pro hráče a stejně tak se vejde i do menších prostor. Aréna má bezpečnostní certifikace EU.

Novinka hry 1 proti 1 ve street fotbalové panna aréně  je ideálním programem na celou řadu akcí a nejrůznějších eventů. S freestyle fotbalovým vystoupení, či moderovaným programem nabídne i unikátní turnajovou aktivitu na teambuildingy, fotbalové campy apod. Pro nezávaznou poptávku street fotbalové arény a profi hráče klikněte ZDE.

V roce 2020 se uskutečnil historicky první Český pohár street fotbalu 1 na 1.  Celou sérii vyhrál právě náš reprezentant Martin Gajdoš. Veškeré info nalezen na FB stránce STREETFOTBAL.cz

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!