Navigace

E-shop

HW Hrníček - NOVINKA!

Akční novinkou pro Vánoce 2019 je limitovaná edice hrníčku "Honza Weber". Hrníček o objemu 250ml je samozřejmě zdravotně nezávadný a vhodný do myčky. Vyrobený v limitované edici 125 kusů. 360° POHLED PO ROZKLIKNUTÍ PRVNÍ FOTOGRAFIE.

230 Kč + poštovné

HW edice - 2 panely

Footbag ideální pro začátečníky i mírně pokročilé v kvalitním zpracování. Možný výběr ze 2 náplní - silikonové kuličky vhodnější pro kopání, nebo drcená náplň, která usnadní zastavování a další pokročilé triky.

250 Kč + poštovné

HW edice - 4 panely

Footbag vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé v kvalitním zpracování. Náplň je tvořena silikonovou drtí. Ideální pro hru ve více hráčích.

250 Kč + poštovné

HW edice - 8 panelů

Poloprofesionální pískem plněný footbag vhodný pro začátečníky i pokročilé. Písková náplň ulehčí začínajícím hráčům zastavování footbagu na plochách boty a skvělá vyváženost zároveň podporuje přesné výhozy a aerodynamické chování během letu footbagu. 

300 Kč + poštovné | Při koupi 2 a více míčků připínací freestylový odznak zdarma!

Sportovní Ponožky Freestyle Union

Speciální edice sportovních ponožek Freestyle Union, pojmenované podle největšího evropského freestylového týmu. Kvalitní ponožky české výroby mají zdvojenou vrstvu chodidla kvůli lepší odolnosti a komfortu. Ideální na sporty s vyšší námahou plosek. Provedení v bílé a černé barvě, s logem FU a nápisem Freestyle Union. Velikosti od 41 do 46 EU. Coolsocks.cz edice

150 Kč + poštovné

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 7násobného mistra světa!