Navigace

E-shop

HW Freestyle Signature Ball - Limited edition

Speciální freestyle fotbalový míč HW Signature Ball. Tento míč určený na triky je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Má lepené spoje mezi panely, na povrchu naleznete vzorkovanou texturu k lepšímu gripu a držení na noze, ventilek je schovaný lehce pod povrchem, avšak dobře přístupný pro nafouknutí. Míč má černou barvu, aby při freestylu působil opticky menší, avšak některé panely jsou výrazné neonové barvy pro trénink v horších světelných podmínkách. 
Limitovaná edice 150 kusů.

1250 Kč včetně poštovného na dobírku zdarma! (AKCE platí do odvolání.)

HW edice - 2 panely

Footbag ideální pro začátečníky i mírně pokročilé v kvalitním zpracování. Drcená písková náplň usnadní zastavování a další pokročilé triky a je vhodná i k naučení základních kopů i pokročilému freestylu. Nyní v neonově žluté edici 2023!

250 Kč + poštovné na dobírku 120 Kč

HW edice - 4 panely

Footbag vhodný pro začátečníky v kvalitním zpracování. Náplň je tvořena silikonovou drtí, která zajišťuje skvělé vlastnosti zejména ke kopání a ke zdokonalování reakcí pro malé fotbalisty. Je také Ideální pro hru ve více hráčích. Na obtáčení míčku a další triky jsou vhodnější 2 a 8 panelové varianty. Nyní v neonové žluté edici 2023!

250 Kč + poštovné na dobírku 120 Kč

HW edice - 8 panelů | edition 23

Poloprofesionální pískem a plastovými kuličkami plněný footbag vhodný pro začátečníky i pokročilé. Písková náplň ulehčí začínajícím hráčům zastavování footbagu na plochách boty a plastové kuličky zároveň podporují vyváženost a aerodynamické chování během letu footbagu. Nyní v neonové žluté edici 2023!

300 Kč + poštovné na dobírku 120 Kč

HW black - 8 panelů - fluorescent limited edition

Speciální limitovaná edice k Honzově 8. titulu freestylového mistra světa z roku 2020. Footbag plněný pískem a plastovými kuličkami je vhodný pro začátečníky i pokročilé. 8 panelový černý základ je potisknutý fluorescentní žlutou barvou a při nasvícení (nejlépe UV světlem) je vzor viditelný ve tmě. Limitovaná edice o 300 kusech. 360° pohled po rozkliknutí první fotografie.
POSLEDNÍ KUSY!

380 Kč + poštovné na dobírku 120 Kč

DÁRKOVÝ POUKAZ na Individuální lekci FREESTYLU

Darujte individuální tréninkovou lekci freestylu o délce 60 minut s mnohonásobným mistrem světa Honzou Weberem. Můžete být začátečník, či pokročilý, ale vždy je na čem pracovat a co zlepšit. Honza Vám, nebo obdarovanému poradí s technikou, zanalyzuje dovednosti a případné chyby a pomůže nastavit i tréninkový program. Vhodný dárek pro fotbalisty všech věkových skupin, začínající freestylisty a fanoušky HW. Poukaz je platný 1 rok od vydání.

2000 Kč

Dárková sady s knihou

Unikátní sada knihy o freestylu a Honzově kariéře s footbagem a yoyem jako dárek.

Na vyžádání

Sportovní Ponožky Freestyle Union

Speciální edice sportovních ponožek Freestyle Union, pojmenované podle největšího evropského freestylového týmu. Kvalitní ponožky české výroby mají zdvojenou vrstvu chodidla kvůli lepší odolnosti a komfortu. Ideální na sporty s vyšší námahou plosek. Provedení v bílé a černé barvě, s logem FU a nápisem Freestyle Union. Velikosti od 41 do 46 EU. Coolsocks.cz edice

180 Kč + poštovné na dobírku 120 Kč

HW Hrnek

Limitovaná edice 125 kusů hrnku "Honza Weber". Hrnek o objemu 250ml je samozřejmě zdravotně nezávadný a vhodný do myčky.  360° pohled po rozkliknutí první fotografie. 
POSLEDNÍ KUSY!

250 Kč + poštovné na dobírku 150 Kč || Od 2000 Kč nákupu na e-shopu poštovné ZDARMA!!!

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!