Navigace

Fotbal Vystoupení

FREESTYLE FOTBAL VYSTOUPENÍ

Obtáčení, balancování a další triky s fotbalovým míčem v kombinaci s akrobatickými prvky a mnohem víc v uměleckém moderovaném vystoupení devítinásobného mistra světa. Honza Weber a jeho freestyle vystoupení nabízí jedinečný doprovodný program na každý event, kde má být o zábavu postaráno. Stand-up comedy části a freestylová hudebně synchronizovaná vystoupení vtáhnou do děje představení každého diváka. 

Detaily Fotbalového Vystoupení

Freestyle fotbalové vystoupení lze uzpůsobit dle potřeb klienta a požadavků daného eventu. Honza Weber nabízí kromě triků s fotbalovým míčem i zapojení rekvizit jako je mobilní telefon, dlažební kostka a mnohé další netradiční předměty, se kterými jste ani netušili, že se dá freestylovat. Navíc je profesionálním českým i anglickým moderátorem, a tak improvizace je jeho přirozená vlastnost, kterou uplatňuje v interakci s diváky, on stage soutěží a během workshopů. Dalším prvkem vystoupení může být exhibice street fotbalové hry "panna" 1 na 1, kde probíhá hra i program vystoupení ve speciální aréně. Zde je možnost i zapojení více účinkujících. Perličkou představení pak může být i vítězná sestava z mistrovství světa ve footbag freestylu.

Využijte nabídky uměleckého freestyle fotbalového vystoupení Honzy Webera a podívejte se na další možnosti podoby programu živé show, reference, možnosti moderace, či propojení s Vaším brandem a produktem  - klikněte ZDE

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!