Navigace

Moderování

Moderování & mediální oblast

REFERENCE: od 2013 oficiální golfová tour Mercedes-Benz, přes 100 odmoderovaných eventů pro Český olympijský tým, od 2012 Nejúspěšnější sportovec ČOS, Eurogym 2016 (EN), fotbalové mistrovství Evropy žen U17, Pražský mezinárodní jazzový festival, galavečer RunCzech, šipkařské exhibice Prague Darts Masters (EN), seriály Top4Football TV a FRTN Challenge.

Honza se kromě freestylových vystoupení aktivně a intenzivně věnuje moderování nejrůzněších typů akcí, a to v českém i anglickém jazyce. Své vědomosti z anglického mluveného projevu nabyl v průběhu studií ve třídě se zaměřením na anglický jazyk osmiletého Gymnázia Christiana Dopplera, později v rámci inženýrského studia hopodářské politiky a dějin a především během nespočtu cest za závody a vystoupeními po americkém kontinentu.

Z mediální oblasti má za sebou působení na pozici PR manažera a tiskového mluvčí pro jazzový klub Reduta společnosti Pragokoncert Bohemia a.s. z roku 2011 a role tiskového mluvčí a PR manažera zastává také pro Českou Footbagovou Asociaci a Českou Freestyle Fotbalovou Asociaci již od roku 2010. Součástí těchto působení bylo pořádání a moderování tiskových konferencí, desítky rozhovorů pro česká i zahraniční média včetně agentur jako ČTK, MEDIAFAX, či Reuters, dále televizní interview a uvádění i moderování akcí s tím spojených.

Dalších zajímavé zkušenosti nasbíral Honza moderováním svých freestylových vystoupení s footbagem a fotbalovým míčem, které doprovází mluveným slovem již přes 15 let. Stejně tak moderuje i show svému týmu FREESTYLE UNION, se kterým zpetřili program více než hodinovými moderovanými freestylovými bloky na akcích jako Moto GP v Brně, family day pro automobilky Škoda a Hyundai, tiskové konferenci společnosti Sony a podobně.

Honza již přes 10 let moderuje vyhlašování nejlepších sportovců ČOS, firemní a Vánoční večírky, společenské a maturitní plesy, roadshow, sportovní, školní a studentské akce, golfové turnaje, představení nových produktů, nejrůznější party a celou řadu dalších druhů akcí.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!