Navigace

Reference

Moderátor Top4Football TV

Honza od roku 2015 moderuje vlastní fotbalový online pořad ve spolupráci s největší fotbalovou speciálkou Top4Football, kde s nejznámějšími českými i zahraničními fotbalovými hosty zkouší nové produkty a vždy připraví i nějakou challenge. Byl pozván i na italský Juventus, kde ho provedl sám Pavel Nedvěd.

Moderování a show pro Olympijský tým

Honza mnoho let spolupracoval s Českým olympijským výborem při pořádání více než 100 eventů. Moderoval a vystupoval na mnoha velkých tour ČOV s olympioniky a uváděl sportovce i na velkých konferencích. Svůj medailonek měl i v Olympijském magazínu na České televizi.

FORTUNA:LIGA & Fotbalová Střelnice

Honza spolupracuje s českou nejvyšší fotbalovou FORTUNA ligou, kde je moderátorem a brankářem oficiální fotbalové střelnice a také zadal tzv. "Žongl Challenge" tedy oficiální challenge pro všechny ligové týmy. Byl také jednou ze známých tváří kampaně na e-sports reprezentaci fotbalové hry PES 2020.

Adidas Brazuca & trofej FIFA

Představení nového míče Adidas Brazuca pro mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii se neobešlo bez Pavla Nedvěda, Pavla Horvátha a také Honzova freestylového vystoupení. Honza také vystupoval při návštěvě poháru FIFA na pražském letišti Václava Havla.

Škoda Autosalon a dny otevřených dveří

Honzova vystoupení již zaujala nespočet významných firem, kdy Honza vystupoval celý týden na Brněnském autosalonu pro značku Škoda Auto. Ta jeho služeb využila  i na dni otevřených dveří v závodu Kvasiny a v Mladé Boleslavi.

FIBA Basketbal mistrovství & CSKA Moskva

Honza vystupoval v rámci utkáních Mistrovství světa basketbalu 2010 a 2013, kde se k němu připojila také jeho skupina FREESTYLE UNION když vyplňovali time-outy a všechny další přestávky. Honza také předváděl svoji freestylovou show během několik zápasů CSKA Moskva.

APM centrum Hong Kong

Během fotbalového mistrovství světa v Brazílii 2014 byl Honza pozván do Hong Kong, kde bavil diváky v jednom z největších nákupních středisek APM, které má 9 poschodí. Honza předváděl své freestylové vystoupení v průběhu několika finálových dnů.

HUAWEI - kampaň Mate 10 Pro

Honza byl jednou z tváří kampaně na mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro, kdy předvedl svoji show a také triky s prémiovým telefonem při jeho českém uvedení na trh!

Shred Sessions

Honza se stal předlohou pro nejpropracovanější Footbagovou videohru s názvem Shred Sessions, která je k dispozici k online hraní.

QATAR ATP tennis Open 2017

Honza byl pozván jako hlavní doprovodný program týdenního ATP tenisového turnaje v Qataru v roce 2017. Jeho freestyle fotbalové vystoupení a footbag show viděli diváci hned 3x v průběhu každého dne! Reportáž o něm natočila i hlavní katarská televizní stanice.

Cruyff Classics kolekce 2014

Honza se stal tváří podzimní kolekce firmy Cruyff Classics legendárního fotbalisty Johana Cruyffa. Kolekce měla téma spojené s herním stylem Tiki-Taka, který je novodobě reprezentován právě dovednostmi s hakisakem.

FAČR - fanzóny a tour po akademiích

Honza již mnoho let spolupracuje s Fotbalovou asociací České republiky. Pravidelně vystupuje ve fanzónách všech domácích zápasů českého fotbalového týmu, spolu s Pumou má za sebou tour po akademiích FAČR a nově také ve spolupráci s nejvyšší Fortuna ligou.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!