Reference

 • HUAWEI - kampaň Mate 10 Pro

  HUAWEI - kampaň Mate 10 Pro

  Honza byl jednou z tváří kampaně na mobilní telefon Huawei Mate 10 Pro, kdy předvedl svoji show a také triky s prémiovým telefonem při jeho českém uvedení na trh!

 • Moderování a show pro Český olympijský tým

  Moderování a show pro Český olympijský tým

  Honza již několik let spolupracuje s Českým olympijským výborem při pořádání jejich eventů. Moderoval a vystupoval na mnoha velkých tour ČOV s olympioniky a uváděl sportovce i na velkých konferencích. Svůj medailonek měl i v Olympijském magazínu na České televizi.

 • Adidas Brazuca & trofej FIFA

  Adidas Brazuca & trofej FIFA

  Představení nového míče Adidas Brazuca pro mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii se neobešlo bez Pavla Nedvěda, Pavla Horvátha a také Honzova freestylového vystoupení. Honza také vystupoval při návštěvě poháru FIFA na pražském letišti Václava Havla.

 • Moderátor Top4Football TV

  Moderátor Top4Football TV

  Honza od roku 2015 moderuje vlastní fotbalový online pořad ve spolupráci s největší fotbalovou speciálkou Top4Football, kde s nejznámějšími českými i zahraničními fotbalovými hosty zkouší nové produkty a vždy připraví i nějakou challenge. Byl pozván i na italský Juventus, kde ho provedl sám Pavel Nedvěd.

 • Cruyff Classics kolekce 2014

  Cruyff Classics kolekce 2014

  Honza se stal tváří podzimní kolekce firmy Cruyff Classics legendárního fotbalisty Johana Cruyffa. Kolekce měla téma spojené s herním stylem Tiki-Taka, který je novodobě reprezentován právě dovednostmi s hakisakem.

 • FAČR - fanzóny a tour po akademiích

  FAČR - fanzóny a tour po akademiích

  Honza již mnoho let spolupracuje s Fotbalovou asociací České republiky. Pravidelně vystupuje ve fanzónách všech domácích zápasů českého fotbalového týmu, spolu s Pumou má za sebou tour po akademiích FAČR a nově také ve spolupráci s nejvyšší Fortuna ligou.

 • Nissan Juke-R & LCV reklama

  Nissan Juke-R & LCV reklama

  Kromě značek jako Škoda, Porsche, Volvo a Hyundai, ukázka freestylu nechyběla ani na evropské prezentaci vozu Nissan Juke-R, stejně jako při představení nových vozů Nissan pro rok 2014 a partnerství fotbalové Ligy mistrů. Honza si také zahrál i Nissan reklamně na LCV s fotbalistou Yaya Tourém.

 • Skittles - Skittling Championship

  Skittles - Skittling Championship

  Honza se po vítězství v historicky prvním Skittling Championship 2011 stal tváří značky Skittles pro jejich v pořadí druhý turnaj v roce 2012.

 • APM centrum Hong Kong

  APM centrum Hong Kong

  Během fotbalového mistrovství světa v Brazílii 2014 byl Honza pozván do Hong Kong, kde bavil diváky v jednom z největších nákupních středisek APM, které má 9 poschodí. Honza předváděl své freestylové vystoupení v průběhu několika finálových dnů.

 • FIBA Basketbal mistrovství & CSKA Moskva

  FIBA Basketbal mistrovství & CSKA Moskva

  Honza vystupoval v rámci utkáních Mistrovství světa basketbalu 2010 a 2013, kde se k němu připojila také jeho skupina FREESTYLE UNION když vyplňovali time-outy a všechny další přestávky. Honza také předváděl svoji freestylovou show během několik zápasů CSKA Moskva.

 • Škoda Autosalon a dny otevřených dveří

  Škoda Autosalon a dny otevřených dveří

  Honzova vystoupení již zaujala nespočet významných firem, kdy Honza vystupoval celý týden na Brněnském autosalonu pro značku Škoda Auto. Ta jeho služeb využila  i na dni otevřených dveří v závodu Kvasiny a v Mladé Boleslavi.

 • Shred Sessions

  Shred Sessions

  Honza se stal předlohou pro nejpropracovanější Footbagovou videohru s názvem Shred Sessions, která je k dispozici k online hraní.