Navigace

Fotbalový camp


Škola fotbalových technik 2023

4. ročník Fotbalové školy technik - kempu s Honzou Weberem proběhne od 31.7. do 3.8. 2023 v Praze - areál SK Modřany.


Kemp se uskuteční v nové části areálu SK Modřany, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Triky a kličky se budou zdokonalovat ve speciálních street fotbalových arénách pro hru 1 na jednoho.

Budou probíhat speciální tréninky s pomůckami jakými jsou footbag, street fotbalové a pískové míče atp. Navážeme také na speciální tréninky brankářů a samozřejmě nebude chybět ani atrakce fotbalové střelnice, kterou všichni milují! 

Kromě čistě fotbalové náplně se Škola techniky zaměří i na další pohybové schopnosti účastníků, stretching a další individuální a týmové pohybové aktivity, které běžně uvidíte na tréninku světových fotbalových klubů. Nebude chybět ani návštěva sportovních hostů a mnohá další  zpestření včetně parádního závěrečného turnaje! 

Lektorem bude samozřejmě 9x freestylový MS Honza Weber, dále nejlepší český street fotbalista a 3. z MS Martin Gajdoš a také gólman Martin Saladiak věnující se speciálním tréninkovým metodám.
Buďte u této jedinečné příležitosti, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petrovi Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let a kapacita 4. ročníku v roce 2023 je 25 účastníků. Cena  kempu je  5000 Kč a zahrnuje obědy, svačiny, pitný režim, uvítací balíček, turnajové ceny a samozřejmě trenérskou činnost, pronájem areálu a veškeré další aktivity a hosty. Registrace končí 16.6.2023
PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z 3. ROČNÍKU - ZDE!
Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!