Navigace

Fotbalový camp

Škola fotbalových technik 

2. ročník Fotbalové školy technik - kempu s Honzou Weberem proběhne 26.-30.7. (července) 2021 v Praze - areál SK Modřany.

Na účastníky čeká 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (8x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a přeborník hry 1 proti 1) a Lukášem Kuldou (nejlepší free runner-parkourista v ČR). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy nečekejte!

Kemp proběhne v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Dovednosti se budou vybrušovat také s tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a celý týden bude k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Novinkou budou i speciální tréninky brankářů a další fotbalové atrakce! Kromě fotbalové náplně se Škola techniky zaměří i na další pohybové schopnosti účastníků, kteří si pravidelně vyzkouší základy parkouru s TOP evropským Free runnerem Lukášem Kuldou. Ten se ujme role pohybového coache.  Nebudou chybět ani speciální přednášky, návštěva fotbalového hosta a mnohá další  zpestření! Buďte u této jedinečné příležitosti i tento rok, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petrovi Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 2. ročníku bude 30 účastníků a cena je 5500 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim.  PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z 1. ROČNÍKU - ZDE!
Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 8násobného mistra světa!