Navigace

Fotbalový camp

Škola fotbalových technik 

1. ročník Fotbalové školy s Honzou Weberem proběhl 3.-7. sprna 2020 v Praze v areálu SK Modřany .

Na účastníky čekalo 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je vedl jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (8x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a přeborník hry 1 proti 1). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy nikdo ani nečekal!

Kemp proběhl v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměřili na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Na zlepšení voleje a half voleje byla k dispozici fotbalová střelnice, tedy atrakce známá z naší nejvyšší fotbalové FORTUNA:LIGY. Dovednosti se rozvíjely také s dalšími tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a celý týden baly k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Kromě fotbalové náplně, Škola techniky rozvíjela i další pohybové schopnosti účastníků, kteří si vyzkoušeli základy parkouru s TOP evropským Free runnerem Lukášem Kuldou a nechyběla ani speciální přednáška o zdravé výživě s kondičním trenérem olympijského vítěze Lukáše Krpálka, Pavlem Provázkem. Zajímavým zpestřením byla také beseda se trenérem repre U18 a bývalým trenérem Sparty Davidem Holoubkem! Buďte u této jedinečné příležitosti i příští rok, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petru Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 2. ročníku bude 30 účastníků a cena je 5500 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim.  PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z 1. ROČNÍKU - ZDE!
Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 8násobného mistra světa!