Navigace

Freestyle vystoupení

FREESTYLE FOTBAL SHOW & FOOTBAG VYSTOUPENÍ

SHOW devítinásobného mistra světa a jediného českého profesionálního freestylisty s fotbalovým míčem a footbagem nabízí unikátní zážitek v kombinaci vítězných profesionálních freestyle fotbalových a footbagových sestav se zábavnou moderovanou STAND-UP comedy formou, která vtáhne do vystoupení každého diváka!

Honzova přizpůsobivost, jako vystupujícího umělce a baviče, dělá z těchto exhibičních vystoupení ideální doprovodný program na všechny druhy Vašich akcí, které se tak stanou pro hosty nezapomenutelné!

  • Vystoupení se svítícím fotbalovým míčem i footbagy, které zajištují velmi dobrou viditelnost i na větší vzdálenost a v tmavších prostorech.
  • Délku freestylové SHOW je možno uzpůsobit od několika minut až po 1 hodinu včetně soutěže pro diváky. Následovat může WORKSHOP pro hosty.
  • Freestylová vystoupení jsou vždy profesionálně synchronizovaná do hudby a připravena na míru konkrétní akce.
  • FREESTYLOVÉ VYSTOUPENÍ je vhodné na nejrůznější druhy večírků, plesů, společenských, kulturních, sportovních i dětských akcí.
  • Uvidíte také TRIKY s bowlingovou koulí, mobilním telefonem, vajíčkem apod.

Honza od roku 2001 vystupoval ve více než 30 zemích a má za sebou více než 3000 FOOTBAG VYSTOUPENÍ a 2500 FREESTYLE FOTBALOVÝCH SHOW.

Program FREESTYLE FOTBAL VYSTOUPENÍ & FOOTBAG SHOW trvá standardně 15 - 20 minut a lze jej rozdělit do více kratších vstupů. Tato jedinečná moderovaná show probíhá zábavnou formou, obsahuje FREESTYLE FOTBAL, FOOTBAG a triky s předměty jako bowlingová koule, mobilní telefon, vajíčko apod.

Pro nezávaznou poptávku FREESTYLE VYSTOUPENÍ klikněte ZDE.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!