Navigace
Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!

Informace o Freestyle vystoupení

Novinky

EURO Trophy Tour v Berlíně

6.5.2024

Honza byl pozván na berlínskou zastávku v rámci Trophy Tour poháru pro vítěze EURA. Podívejte se na záběry z finálové lokace olympijského stadionu, kde nechyběli ani freestylové triky! VIDEO ZDE

Víkendová Snídaně s Novou - Footbag

8.4.2024

Honza byl v neděli 7.4. hostem Víkendové Snídaně s Novou, kde předvedl své dovednosti s footbagem - hakisakem, fotbalovým míčem, telefonem, a také bowlingovou koulí! VIDEO ZDE

Freestyle v Dobrý večer s A11

20.2.2024

Honza byl 15.1.2024 hostem televize A11 v pořadu Dobrý večer, kde s Vlastou Korcem a Hankou Kynychovou vyzkoušeli freestyle fotbal i footbag. VIDEO ZDE !

Více novinek...

Honza Weber

Honza je devítinásobným mistrem světa a mnohonásobným mistrem Evropy i ČR ve Freestyle Footbagu (hakisaku) a mistrem ČR ve Freestyle fotbalu. Má zkušenosti z více než 5000 vystoupení od roku 2001 a účastnil se přes 250 profesionálních závodů.

Jeho unikátní vystoupení je kombinací moderované a hudební části freestylových sestav. Se svoji show vystoupil Honza v téměř 30 zemích světa a byl také hostem mnoha evropských i zámořských TV show.

Na svém kontě má i semifinálovou účast v české televizní talentové soutěži. Honza je také držitelem desítek českých i světových freestylových rekordů.

Více o Honzovi...