Navigace
Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!

Informace o Freestyle vystoupení

Novinky

Honza hostem ve FOOTCASTU

10.1.2023

Honza byl prvním hostem fotbalového podcastu FOOTCAST v roce 2023. S Davidem Sobíškem a Jakubem Podaným probrali nejrůznější fotbalová i freestylová témata. Podívejte se na celý ZÁZNAM ZDE!

Vánoční Varieté v Německu

25.12.2022

Honza byl součástí německého Vánočního Varieté u něměckého Kasselu, kde předvedl svoji freestylovou show ve 28 vyprodaných představeních. Podívejte se na útržky vystoupení ve VIDEU

vivo & Patrik Schick

5.11.2022

Honza působil jak ambasador podzimní kampaně telefonů vivo, kde spolu s Patrikem Schickem společně představili oficiální telefon pro MS v Kataru - vivo X80 Lite. ZDE videa!

Více novinek...

Honza Weber

Honza je devítinásobným mistrem světa a mnohonásobným mistrem Evropy i ČR ve Freestyle Footbagu (hakisaku) a mistrem ČR ve Freestyle fotbalu. Má zkušenosti z více než 5000 vystoupení od roku 2001 a účastnil se přes 250 profesionálních závodů.

Jeho unikátní vystoupení je kombinací moderované a hudební části freestylových sestav. Se svoji show vystoupil Honza v téměř 30 zemích světa a byl také hostem mnoha evropských i zámořských TV show.

Na svém kontě má i semifinálovou účast v české televizní talentové soutěži. Honza je také držitelem desítek českých i světových freestylových rekordů.

Více o Honzovi...