Navigace
Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!

Informace o Freestyle vystoupení

Novinky

Freestyle v Dobrý večer s A11

20.2.2024

Honza byl 15.1.2024 hostem televize A11 v pořadu Dobrý večer, kde s Vlastou Korcem a Hankou Kynychovou vyzkoušeli freestyle fotbal i footbag. VIDEO ZDE !

EURO 2024 Fussballliebe ambasador

11.1.2024

Honza v roli ambasadora obdržel jako první v ČR míč, se kterým se bude hrát UEFA EURO 2024 v Německu. Pokud ho chcete vyhrát a stejně tak výlet na zápas fotbalového ME, sledujte @honzaweber na sociálních sítích Instagram a TikTok, kde se budou soutěže konat!

30 let výročí Ligy - Fanzóna & Trophy Tour

12.5.2023

V rámci výročí třicáté sezóny naší nejvyšší fotbalové Ligy můžete Honzu vidět hned u 2 projektů. První jsou fanzóny před vybranými ligovými zápasy, druhou je pak trophy tour po školách, kde  Honza představuje mistrovský pohár a zároveň svoji freestylovou show!

Více novinek...

Honza Weber

Honza je devítinásobným mistrem světa a mnohonásobným mistrem Evropy i ČR ve Freestyle Footbagu (hakisaku) a mistrem ČR ve Freestyle fotbalu. Má zkušenosti z více než 5000 vystoupení od roku 2001 a účastnil se přes 250 profesionálních závodů.

Jeho unikátní vystoupení je kombinací moderované a hudební části freestylových sestav. Se svoji show vystoupil Honza v téměř 30 zemích světa a byl také hostem mnoha evropských i zámořských TV show.

Na svém kontě má i semifinálovou účast v české televizní talentové soutěži. Honza je také držitelem desítek českých i světových freestylových rekordů.

Více o Honzovi...