Navigace

Freestylista Honza Weber

Jan Weber - profesionální freestylista od roku 2009

Footbag Freestyle od roku 2001, Freestyle fotbal od roku 2010
Největší úspěchy: 9x mistr světa, 5x mistr Evropy, 11x mistr ČR

Od roku 2002 účast na více než 250 profesionálních footbagových závodech a více než 5000 freestylových vystoupení včetně semifinále v české televizní talentové soutěži. 

Narozen: srpen 1986  Bydliště: Praha

  • V Petrohradu v roce 2005 viděla Honzovo vystoupení diplomatická delegace několik evropských zemí u příležitosti podepsání mezinárodní smlouvy. Jeho freestylová show obohatila také otevírání druhého terminálu Ruzyňského letiště v roce 2006.
  • V roce 2010 byl Honza pozván legendou skateboardingu a jeho velkým vzorem Tony Hawkem do Hollywoodu, kde vystoupil na charitativní akci "Stand up for Skateparks" pro výstavbu nových Skateparků v USA.
  • Mimo nespočet vystoupení na českých televizních stanicích předvedl Honza své umění v TV pořadech po celém světě, např. v SF Chronicles, ABC, nebo v ranní show stanice NBC.
  • Honza se zúčastnil a významně umístil v mnoha talentových soutěžích, jako například Talentmania a ČS má Talent. Je vítězem soutěží VŠE talent 2011 a O2 Openstage 2009.
  • Od roku 2015 měl Honza ve spolupráci s Top4Football vlastní online seriál, kde s nejznámějšími fotbalisty plnil nejrůznější challenge. Hosty byli například i Pavel Nedvěd, Petr Čech, nebo Tomáš Rosický. Návazný online seriál nese název FRTN Challenge a objevují se v něm i Olympijští vítězové, mistři světa, Evropy a další významní čeští sportovci.
  • V rámci rozvoje Footbagu, Freestyle fotbalu a dalších freestylových sportů pořádal v roce 2012 a 2013 spolu se skupinou Freestyle Union projekt "Freestyle in the neighbourhood" -  freestylové workshopy pro veřejnost na Praze 4, 5 a 12 spolupořádané z grantových projektů EU. Pravidelně spolupracuje také s kulturními centry a pražským DDM, ve kterých probíhá i výuka Freestylu. Jeho kurzy v KC Novodvorská byly také oceněný významným grantem Tchaj-pejské ambasády.

“ Footbag hraji od 14 let a stal se významnou součástí mého života. Díky němu jsem měl příležitost poznat nespočet zajímavých lidí a podívat se do mnoha zemí po celém světě v rámci různých mistrovství a svých vystoupení. Chtěl bych poděkovat všem, kteří mi během mé footbagové kariéry pomohli a podporovali mě.  "

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!