Navigace

Novinky

Freestylové Updaty

Jak na fotbalové triky?

10.8.2022

Ve spolupráci se Sportisimem natočil Honza několik tutorialů na základní i mírně pokročilé fotbalové triky, které by měl každý zvládnout! TUTORIAL VIDEO

ŠKOLA Fotbalových technik 2022

8.8.2022

V průběhu léta se pod Honzovým vedením uskutečnily 3 letní fotbalové kempy . Ten největší - Škola fotbalových technik 2022 se konal na začatku srpna a video z něj naleznete ZDE.

TV Óčko: Nebuď dřevák, dej si tělák!

8.6.2022

Honza v rámci pořadu Nebuď dřevák, dej si tělák! na TV Óčko celý týden zpestřoval vysílání televize několika Freestyle Fotbalovými Tutorialy denně!

Jak začít s Footbagem?

23.3.2022

V rámci natáčení pro FYFT store se Honza rozpovídal o tom, jak správně začít s footbem. Co proto budete potřebovat, jak trénovat a další rady, tipy a triky se dozvíte ZDE ve VIDEU! Videí však vzniklo mnohem více!

Škola technik - fotbalový kemp - Praha!

1.2.2022

V termínu 1.-4. srpna 2022 se v Praze - SK Modřany uskuteční formou příměstského kempu již 3. ročník "Školy Fotbalových Technik s Honzou Weberem"!!! 

MIstr světa ve Footbagu 2021!!! (online)

6.9.2021

Honza se stal celkovým mistrem světa ve Footbagu pro rok 2021, kdy získal 2 zlaté a stříbrnou medaili online! O kousek tak unikl zlatý hattrick. Podívejte se však na VIDEO z nejtechničtější disciplíny SHRED-OFF !

Dobré ráno s ČT a Honzovým freestylem

11.7.2021

Ve čtvrtek 8.7. byl Honza hostem Dobrého rána s ČT, kde ve 3 živých vstupech předvedl ukázky freestyle fotbalu, footbagu a naučil moderátory i pár triků. Podívejte se na zkrácený záznam ve VIDEU!

SVĚTOVÝ REKORD - míč z vrtulníku !!!

15.6.2021

Honzovi se podařilo překonat SVĚTOVÝ REKORD ve zpracování míče z největší výšky do nožiček (3 se počítají k oficiálnímu uznání), kdy fotbalový míč zpracoval z vrtulníku z výšky 60m. Oficiální předchozí rekord bylo zpracování Luise Suaréze z výšky 35,25m. Podívejte se na VIDEO! Poslechněte si i PODCAST o rekordu!

Letní fotbalový kemp - Praha !!!

3.2.2021

V termínu 26.-30. července 2021 se v Praze - areál SK Modřany uskuteční formou příměstského campu již 2. ročník "Školy fotbalových technik a dovedností s Honzou Weberem"!!! 

Na účastníky čeká 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (8x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a přeborník hry 1 proti 1) a Lukášem Kuldou (nejlepší free runner-parkourista v ČR). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy nečekejte!

Kemp proběhne v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Dovednosti se budou vybrušovat také s tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a celý týden bude k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Novinkou budou i speciální tréninky brankářů a další fotbalové atrakce! Kromě fotbalové náplně se Škola techniky zaměří i na další pohybové schopnosti účastníků, kteří si pravidelně vyzkouší základy parkouru s TOP evropským Free runnerem Lukášem Kuldou. Ten se ujme role pohybového coache.  Nebudou chybět ani speciální přednášky, návštěva fotbalového hosta a mnohá další  zpestření! Buďte u této jedinečné příležitosti i tento rok, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petrovi Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 2. ročníku bude 30 účastníků a cena je 5500 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim. PODÍVEJTE SE NA VIDEO Z 1. ROČNÍKU - ZDE! Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Lvíčata - fotbalová série!

14.11.2020

V pořadu Lvíčata České televize :D byl v sobotu 14.11. vysílán první ze tří dílů fotbalové série, kde Honza představuje ty nejzákladnější fotbalové dovednosti, které si děti mohou zkoušet i doma a nechybí ani úvodní triky s footbagem - hakisakem. Podívejte se na tento úryvek z pořadu ZDE.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!