Navigace

Novinky

Freestylové Updaty

30 let výročí Ligy - Fanzóna & Trophy Tour

12.5.2023

V rámci výročí třicáté sezóny naší nejvyšší fotbalové Ligy můžete Honzu vidět hned u 2 projektů. První jsou fanzóny před vybranými ligovými zápasy, druhou je pak trophy tour po školách, kde  Honza představuje mistrovský pohár a zároveň svoji freestylovou show!

Škola technik 23 - fotbalový kemp - Praha!

4.4.2023

Příměstský fotbalový kemp s největším zaměřením na techniku v ČR proběhne ve dnech 31.7.-3.8. 2023 v Praze - Modřanech! Na účastníky čekájí 4 dny zaměřené na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (9x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a 3. z MS hry 1 proti 1). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy rozhodně nečekejte! :)

Honza hostem ve FOOTCASTU

10.1.2023

Honza byl prvním hostem fotbalového podcastu FOOTCAST v roce 2023. S Davidem Sobíškem a Jakubem Podaným probrali nejrůznější fotbalová i freestylová témata. Podívejte se na celý ZÁZNAM ZDE!

Vánoční Varieté v Německu

25.12.2022

Honza byl součástí německého Vánočního Varieté u něměckého Kasselu, kde předvedl svoji freestylovou show ve 28 vyprodaných představeních. Podívejte se na útržky vystoupení ve VIDEU

vivo & Patrik Schick

5.11.2022

Honza působil jak ambasador podzimní kampaně telefonů vivo, kde spolu s Patrikem Schickem společně představili oficiální telefon pro MS v Kataru - vivo X80 Lite. ZDE videa!

Jak na fotbalové triky?

10.8.2022

Ve spolupráci se Sportisimem natočil Honza několik tutorialů na základní i mírně pokročilé fotbalové triky, které by měl každý zvládnout! TUTORIAL VIDEO

ŠKOLA Fotbalových technik 2022

8.8.2022

V průběhu léta se pod Honzovým vedením uskutečnily 3 letní fotbalové kempy . Ten největší - Škola fotbalových technik 2022 se konal na začatku srpna a video z něj naleznete ZDE.

TV Óčko: Nebuď dřevák, dej si tělák!

8.6.2022

Honza v rámci pořadu Nebuď dřevák, dej si tělák! na TV Óčko celý týden zpestřoval vysílání televize několika Freestyle Fotbalovými Tutorialy denně!

Jak začít s Footbagem?

23.3.2022

V rámci natáčení pro FYFT store se Honza rozpovídal o tom, jak správně začít s footbem. Co proto budete potřebovat, jak trénovat a další rady, tipy a triky se dozvíte ZDE ve VIDEU! Videí však vzniklo mnohem více!

Škola technik - fotbalový kemp - Praha!

1.2.2022

V termínu 1.-4. srpna 2022 se v Praze - SK Modřany uskuteční formou příměstského kempu již 3. ročník "Školy Fotbalových Technik s Honzou Weberem"!!! 

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!