Navigace

Footbag vystoupení

FOOTBAG VYSTOUPENÍ

Footbag, tedy sport s malým míčkem, se kterým se dají až popírat gravitační zákony pomocí nohou, nabízí ohromující podívanou. Vystoupení s ním je mistrovská disciplína, ve které už roky dominuje mnohonásobný mistr světa, Evropy a samozřejmě i ČR, Honza Weber. Tento zdánlivě sportovní doprovodný program povýšil na umělecký zážitek a footbagové vystoupení tak můžete vidět nejen na sportovních a dětských akcích, ale také na galavečerech a dalších honosných společenských událostech. 

Specifikace Footbag Vystoupení

Footbag vystoupení není jen profesionální a bezchybná sestava skvěle synchronizovaná s hudbou, ale především zábavná mluvená prezentace a komunikace s diváky za účelem vtažení je do celého příběhu. Právě toto pojetí a individuální přístup ke každému eventu a veřejnému vystoupení činí Honzu Webera jedničkou ve svém oboru. Velkou výhodu představují i jeho moderátorské schopnosti v českém, ale také anglickém jazyce. Footbagové vystoupení zaujalo i řady profesionálních fotbalistů, kdy Honza vystoupil jako inspirace pro zlepšení fotbalové techniky. Byl také pozván na charitativní aukci do Beverly Hills, kde učil triky americké celebrity a byl i jedním z hlavních účinkujících při otevírání druhého terminálu Letiště Praha, se kterým se později účastnil i světového veletrhu letišť v Číně.

Chcete také toto jedinečné umělecké vystoupení pro Vaše hosty? Zjistěte možnosti freestylového programu v kombinaci s freestyle fotbal vystoupením kliknutím ZDE.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!