Navigace

Footbag Show

FOOTBAG SHOW

Show s footbagovým míčkem, také zvaným hakisak je unikátním zpestřením každého eventu, a to nejen těch sportovních. V podání devítinásobného mistra světa a legendy tohoto sportu, Honzy Webera, máte možnost nabídnout hostům Vaší akce netradiční zážitek, kde se navíc sami mohou stát součástí vystoupení! V dechberoucí moderované a vtipně pojaté show, která se stala inspirací mnoha dalším vystupujícím, avšak originál Footbag Show Honzy Webera je jen jedna! 

Možnosti Footbagové Show

Délka show závisí na Vašich požadavcích, standardně však doporučujeme 15-20 minut. Součástí jsou vítězné sestavy i zábavné prvky a sketche s rekvizitami jako mince, mobilní telefon, a nebo challenge s čím vším se dá freestylovat a dělat triky. Zapojeni do představení mohou být diváci, ale také např. i generální ředitel Vaší firmy. K tomu je určena speciální soutěž o ceny a také footbag workshop po vystoupení se zapůjčením míčků a brandovaným setupem. Honzovu Oneman footbagovou show viděli na živo miliony lidí po celém světě a byl i hostem zámořských televizních pořadů. O tom, že je to ta pravá volba pro Vaši připravouvanou akci svědčí i výčet referencí a významných klientů níže.

Ideální kombinací Footbag show je Freestyle fotbalová show, která se dá předvést i v podání noční lightshow. Pro další možnosti a dotazy v rámci nezávazné poptávky termínu klikněte ZDE.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!