Navigace

Varianty Freestylové Show

NEON LIGHTSHOW

Honzova neonová Footbag Lightshow je světově unikátní koncept, který nenabízí nikdo jiný na světě. Jedinečný vizuální zážitek speciálního kostýmu je umocněn připravenou choreografií, která obsahuje nejzajímavější prvky footbagového vystoupení dokonale synchronizované s hudbou. Vystoupení je vhodné na menší pódia, stejně jako do velkých sportovních hal jakou je např. O2 aréna. Nutné zajištění vhodných světelných podmínek. Footbagovou Lightshow je možné nakombinovat s dalším nabízeným programem.

STREET Fotbal Aréna

Novinkou pro rok 2020 je Street fotbalová aréna vhodná pro vnitřní a venkovní akce! O průměru lehce přes 5m nabídne zajímavou atrakci pro Váš event, kde si návštěvníci mohou zahrát oblíbenou pouliční verzi fotbalu 1 na 1, také nazývanou "panna", proti sobě a nebo vyzvat nejlepšího českého street fotbalistu Martina, který jim ukáže neuvěřitelné kličky a možnosti co tato hra nabízí. Cenově dostupná atrakce s jednoduchou a rychlou montáží může zpestřit i Váš teambuilding, fotbalovou akci, či narozeninovou oslavu.

FREESTYLE UNION

FREESTYLE UNION je tým mistrů světa, Evropy a ČR předvádějící to nejlepší ze sportů: Footbag, Freestyle Frisbee, Yo-Yo, Freestyle Fotbal, BMX Flatland, Rope Skipping a Free Running. Secvičené a moderované show skupiny FU nabízejí nejunikátnější prezentaci Freestylových disciplín na světě. Umělci jsou velmi přizpůsobiví a jejich profesionální přístup v kombinaci s nenáročnými požadavky umožní uskutečnit vystoupení i v menších prostorech. Ve Freestylu nejsou žádne limity!

ELECTRO SWING SHOW

Footbag Electro-Swingová show je zcela novým prvkem Honzova repertoáru vystoupení a také aktuální novinkou pro rok 2014. V doprovodu dvou elegantních profesionálních tanečnic předvádí vypilovanou choreografii v rytmech tohoto hudebního stylu. Obdobné vystoupení je připraveno kromě Hakisaku také s fotbalovým míčem. Show je ideální pro casina, na večírky v kabaretním stylu, retro a taneční party avšak zpestří i jiné společenské události.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!