Show & programy

SHOW PRO DĚTI & DOSPĚLÉ

Standardní 15-20 minut dlouhá footbagová a fotbalová show je vhodná pro dětské i dospělé publikum. Ve vystoupení kombinuje Honza nejlepší prvky z obou freestylových sportů spolu s profesionálními sestavami, interakcí s diváky a samozřejmě skvělou zábavou. Vystoupení, které nabírá vzestupné tendence si Honza sám moderuje. Dle potřeby je možné show více zaměřit pro specifickou diváckou skupinu jako např. pro fotbalové publikum, maturatní plesy apod. Show obsahuje také triky s nejrůznějšími předměty.

NEON LIGHTSHOW

Honzova neonová Footbag Lightshow je světově unikátní koncept, který nenabízí nikdo jiný na světě. Jedinečný vizuální zážitek speciálního kostýmu je umocněn připravenou choreografií, která obsahuje nejzajímavější prvky footbagového vystoupení dokonale synchronizované s hudbou. Vystoupení je vhodné na menší pódia, stejně jako do velkých sportovních hal jakou je např. O2 aréna. Nutné zajištění vhodných světelných podmínek. Footbagovou Lightshow je možné nakombinovat s dalším nabízeným programem.

SHOW SE SVÍTÍCÍM MÍČEM

Novinkou v nabídce tématických vystoupení je pro rok 2015 zcela unikátní preformance se svítícím fotbalovým míčem. Glowing Football Show přinaší zcela jiný pohed na fotbalové dovednosti, kde Honza předvádí nejtěžší freestylové prvky umocněné světelným efektem speciálního, na zakázku vyrobeného míče, který není nikde jinde v Evropě k vidění. Toto fotbalové vystoupení je nadstavbou klasické show, kterou velmi obohatí a nabízí velkolepé zakončení. Před začátkem show je nutná zkouška a úprava světel.

ELECTRO SWING SHOW

Footbag Electro-Swingová show je zcela novým prvkem Honzova repertoáru vystoupení a také aktuální novinkou pro rok 2014. V doprovodu dvou elegantních profesionálních tanečnic předvádí vypilovanou choreografii v rytmech tohoto hudebního stylu. Obdobné vystoupení je připraveno kromě Hakisaku také s fotbalovým míčem. Show je ideální pro casina, na večírky v kabaretním stylu, retro a taneční party avšak zpestří i jiné společenské události.

FREESTYLE UNION

FREESTYLE UNION je tým mistrů světa, Evropy a ČR předvádějící to nejlepší ze sportů: Footbag, Freestyle Frisbee, Yo-Yo, Freestyle Fotbal, BMX Flatland, Rope Skipping a Free Running. Secvičené a moderované show skupiny FU nabízejí nejunikátnější prezentaci Freestylových disciplín na světě. Umělci jsou velmi přizpůsobiví a jejich profesionální přístup v kombinaci s nenáročnými požadavky umožní uskutečnit vystoupení i v menších prostorech. Ve Freestylu nejsou žádne limity!