Navigace

Novinky

Freestylové Updaty

Freestylové triky ve Snídani s Novou!

3.6.2020

VIDEO - Honza byl v pondělí 4.5. hostem pořadu Snídaně s Novou, kde klasicky předvedl to nejlepší z freestyle fotbalu a footbagu v hudebních sestavách, ale také byly k vidění neuvěřitelné triky s hodinkami, obří dlažební kostkou a zrnkem máku. :) Moderátoři nevěřili svým očím! Zároveň padla zmínka o Honzově připravovaném letním FOTBALOVÉM KEMPU.

O necelý měsíc později, tedy 2.6. přijal Honza opětovné pozvání a setkání s vítězkou výzvy Zvedni se z gauče, jíž byl patronem. ZDE VIDEO se záznamem.

Škola Fotbalových Technik s HONZOU!

23.3.2020

VIDEOPOZVÁNKA!!! V termínu 3.-7. srpna 2020 se v Praze - areál SK Modřany uskuteční formou příměstského campu 1. ročník "Školy fotbalových technik a dovedností s Honzou Weberem"!!! 

Na účastníky čeká 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (7x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a přeborník hry 1 proti 1). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy rozhodně nečekejte!

Kemp proběhne v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Na zlepšení voleje a half voleje bude k dispozici fotbalová střelnice, tedy atrakce známá z naší nejvyšší fotbalové FORTUNA:LIGY. Dovednosti se budou rozvíjet také s dalšími tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a celý týden bude k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Kromě fotbalové náplně, bude Škola techniky rozvíjet i další pohybové schopnosti účastníků, kteří si vyzkouší základy parkouru s TOP evropským Free runnerem, balanční a koordinační cvičení a nebude chybět ani speciální přednáška o zdravé výživě s kondičním trenérem olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Zajímavým zpestřením bude také beseda se známým fotbalovým hostem! Buďte u této jedinečné příležitosti, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petru Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 1. ročníku je 30 účastníků a cena je 5500 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem s vlastním jménem účastníka, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim. Camp bude zakončen velkým turnajem o zajímavé ceny! :)Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Novasport challenge-výzva s Honzou !!!

19.3.2020

Dne 19.3. ve Sportovních novinách na TV Nova začala challenge s názvem "Zvedni se z gauče!" - VIDEO. Úkolem je natočit domácí tréninkové žongly se čímkoli vás napadne a kreativitě se rozhodně meze nekladou! Ti nejlepší se stanou "Borci na konec" a 3 vítězové se po skončení všech karanténích opatření potkají s Honzou ve Snídani s Novou! Kompletní článek s pravidly ZDE!

Následně vznikl i stejnojmenný pořad na stanici Nova Sport, kde Honza pravidelně natáčel tutorialy k freestylový trikům. Podívejste se na UKÁZKY V PLAYLISTU.

Street fotbalová aréna 2020!

19.2.2020

PROMOVIDEO - Nabídněte návštěvníkům Vašeho eventu netradiční zážitek v podobě Street fotbalové arény s profesionálním hráčem a nejlepším street fotbalistou v ČR, Martinem Gajdošem! Hosté si mohou vyzkoušet nejrůznější kličky a Martin bude tou pravou výzvou pro všechny návštěvníky, a to i z řad profesionálních fotbalistů.

Honza & adidas Predator Mutator reklama

7.2.2020

Honza začátkem ledna natáčel unikátní reklamu - VIDEOSPOT na exkluzivní novinku - kopačky adidas Predator Mutator 20+ Podívejte se na výsledný interaktivní příběh, kde si vyberete, jaká verze se Vám líbí!

NEON LIGHTSHOW 2020

8.12.2019

Začíná zimní plesová sezóna a nejen pro ni byla upgradovaná tolik oblíbená Honzova freestylová lightshow! Podívejte se v krátkém sestřihu na novou podobu kostýmu pro sezónu 2020 ZDE VE VIDEU! Lightshow má délku 3-5 minut a je nadstavbou ke klasické show!

Honza VS Vladimír Darida!

11.11.2019

Před posledními kvalifikačními zápasy na EURO 2020 prověřil Honza sérií challengí kapitána české fotbalové reprezentace Valdimíra Daridu. Ve VIDEU další epizody T4F TV uvidíte i Vláďovu naprosto neuvěřitelnou trefu!

Projekt eRepre 2020 road to eEURO

10.11.2019

Honza byl vybrán jako jedna z osobností do úvodního propagčního turnaje nového gamingového projektu eRepre, tedy herní reprezentace k fotbalové hře PES 2020, kde ČR hledá 2 reprezentanty, kteří se poperou o účast na eEURU 2020. Více ZDE VE VIDEU!

NOVINKA - HW Hrnek :)

25.10.2019

Pro Vánoce 2019 přichází speciální dárková limitovaná edice HW merchandisingu. Hrníček s motivy footbagu a freestyle fotbalu o objemu 250ml je samozřejmě zdravotně nezávadný a vhodný do myčky. Vyrobený v limitované edici 125 kusů. Prohlédněte si ho v E-SHOPU!

Brankář Fotbalové Střelnice!

11.10.2019

Honza již druhou sezónu pravidelně účinkuje na Fotbalové střelnici FORTUNA:LIGY. Jedná se o atrakci, kde fanoušci před zápasem zkouší překonat výkony hráčů ligových týmů. Honza je zde jako moderátor i brankář. Podívejte se na natáčení s hráči Sparty Praha ZDE, a také na neuvěřitelnou TREFU !

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!