Navigace

Novinky

Freestylové Updaty

Footbag edice míčku k 8. titulu MS 2020

6.10.2020

V E-SHOPU naleznete úplnou novinku v podobě limitované edice footbagového míčku k Honzovu 8. titulu freestylového mistra světa, který získal letos v létě 2020. K dispozici je pouze 300 kusů a jejich potisk je speciální fluorescentní barvou, která je po nasvícení vidět i ve tmě!

Nová série FORTUNA CHALLENGE

4.10.2020

S novým ročníkem fotbalové F:L ligy začala i novinka v podobě unikátní série FORTUNA CHALLENGE, kde Honza připravuje úkoly pro fotbalisty i jiné sportovce. Na úvod v Top Gear stylu čekal Kubu Mareše závod proti supersportům na okruhuv Mostě, ve 3. epizodě zase zkouší Petra Švancaru proměnit ve fotbalového influencera. Sledujte každých 14 dní novou challenge!

ShowTime (CNN Prima News) - Footbag

19.8.2020

Honza zafreestyloval a popovídal o historii Footbagu (hakisaku) v REPORTÁŽI pořadu ShowTime v rámci CNN Prima News, která se věnovala 48. výročí tohoto sportu. Podívejte se na záznam a také Honzovu footbagovou sbírku!

Freestylový mistr světa 2020!

18.8.2020

Honza se stal v roce 2020 již po 8. mistrem světa ve Freestyle Footbagu. V letošním roce se konalo MS díky aktuální situaci prostřednictvím online soutěže, kdy se Honza po 7 letech opět zúčastnil a  připravil vítěznou soutěžní sestavu, na kterou se můžete PODÍVAT ZDE! Letošní mistrovství světa mělo nejvyšší účast za posledních 10 let a jednoznačně nejvyšší obtížnost v historii tohoto sportu!

"Můj první gól" - Honza Weber

18.6.2020

Honza se objevil v projektu FAČR s názvem "Můj první gól", kde fotbalové legendy promlouvají o své kariéře a samozřejmě i o prvním gólu. Podívejte se na VIDEO epizody s Honzou!

Freestylové triky ve Snídani s Novou!

3.6.2020

VIDEO - Honza byl v pondělí 4.5. hostem pořadu Snídaně s Novou, kde klasicky předvedl to nejlepší z freestyle fotbalu a footbagu v hudebních sestavách, ale také byly k vidění neuvěřitelné triky s hodinkami, obří dlažební kostkou a zrnkem máku. :) Moderátoři nevěřili svým očím! Zároveň padla zmínka o Honzově připravovaném letním FOTBALOVÉM KEMPU.

O necelý měsíc později, tedy 2.6. přijal Honza opětovné pozvání a setkání s vítězkou výzvy Zvedni se z gauče, jíž byl patronem. ZDE VIDEO se záznamem.

Škola Fotbalových Technik s HONZOU!

23.3.2020

VIDEOPOZVÁNKA!!! V termínu 3.-7. srpna 2020 se v Praze - areál SK Modřany uskuteční formou příměstského campu 1. ročník "Školy fotbalových technik a dovedností s Honzou Weberem"!!! 

Na účastníky čeká 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (7x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a přeborník hry 1 proti 1). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy rozhodně nečekejte!

Kemp proběhne v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Na zlepšení voleje a half voleje bude k dispozici fotbalová střelnice, tedy atrakce známá z naší nejvyšší fotbalové FORTUNA:LIGY. Dovednosti se budou rozvíjet také s dalšími tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a celý týden bude k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Kromě fotbalové náplně, bude Škola techniky rozvíjet i další pohybové schopnosti účastníků, kteří si vyzkouší základy parkouru s TOP evropským Free runnerem, balanční a koordinační cvičení a nebude chybět ani speciální přednáška o zdravé výživě s kondičním trenérem olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Zajímavým zpestřením bude také beseda se známým fotbalovým hostem! Buďte u této jedinečné příležitosti, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petru Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 1. ročníku je 30 účastníků a cena je 5500 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem s vlastním jménem účastníka, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim. Camp bude zakončen velkým turnajem o zajímavé ceny! :)Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

Novasport challenge-výzva s Honzou !!!

19.3.2020

Dne 19.3. ve Sportovních novinách na TV Nova začala challenge s názvem "Zvedni se z gauče!" - VIDEO. Úkolem je natočit domácí tréninkové žongly se čímkoli vás napadne a kreativitě se rozhodně meze nekladou! Ti nejlepší se stanou "Borci na konec" a 3 vítězové se po skončení všech karanténích opatření potkají s Honzou ve Snídani s Novou! Kompletní článek s pravidly ZDE!

Následně vznikl i stejnojmenný pořad na stanici Nova Sport, kde Honza pravidelně natáčel tutorialy k freestylový trikům. Podívejste se na UKÁZKY V PLAYLISTU.

Street fotbalová aréna 2020!

19.2.2020

PROMOVIDEO - Nabídněte návštěvníkům Vašeho eventu netradiční zážitek v podobě Street fotbalové arény s profesionálním hráčem a nejlepším street fotbalistou v ČR, Martinem Gajdošem! Hosté si mohou vyzkoušet nejrůznější kličky a Martin bude tou pravou výzvou pro všechny návštěvníky, a to i z řad profesionálních fotbalistů.

Honza & adidas Predator Mutator reklama

7.2.2020

Honza začátkem ledna natáčel unikátní reklamu - VIDEOSPOT na exkluzivní novinku - kopačky adidas Predator Mutator 20+ Podívejte se na výsledný interaktivní příběh, kde si vyberete, jaká verze se Vám líbí!

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!