Navigace

Škola Fotbalových Technik s HONZOU!

23.3.2020
Škola Fotbalových Technik s HONZOU!

VIDEOPOZVÁNKA!!! V termínu 3.-7. srpna 2020 se v Praze - areál SK Modřany uskuteční formou příměstského campu 1. ročník "Školy fotbalových technik a dovedností s Honzou Weberem"!!! 

Na účastníky čeká 5 dní zaměřených na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (7x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a přeborník hry 1 proti 1). Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy rozhodně nečekejte!

Kemp proběhne v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Na zlepšení voleje a half voleje bude k dispozici fotbalová střelnice, tedy atrakce známá z naší nejvyšší fotbalové FORTUNA:LIGY. Dovednosti se budou rozvíjet také s dalšími tréninkovými pomůckami jako je footbag a další druhy míčů a celý týden bude k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Kromě fotbalové náplně, bude Škola techniky rozvíjet i další pohybové schopnosti účastníků, kteří si vyzkouší základy parkouru s TOP evropským Free runnerem, balanční a koordinační cvičení a nebude chybět ani speciální přednáška o zdravé výživě s kondičním trenérem olympijského vítěze Lukáše Krpálka. Zajímavým zpestřením bude také beseda se známým fotbalovým hostem! Buďte u této jedinečné příležitosti, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petru Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 1. ročníku je 30 účastníků a cena je 5500 Kč. V ceně je úvodní balíček v hodnotě 1500 Kč s dresem s vlastním jménem účastníka, polo-profesionálním footbagem apod. V ceně je na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny a celodenní pitný režim. Camp bude zakončen velkým turnajem o zajímavé ceny! :)Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

zpět na přehled

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!