Navigace

Škola technik - fotbalový kemp - Praha!

1.2.2022
Škola technik - fotbalový kemp - Praha!

Na účastníky čekájí 4 dny zaměřené na zlepšení svých fotbalových technik a dovedností, k čemuž je povede jediný profesionální freestylista v ČR - Honza Weber (9x mistr světa, 5x mistr Evropy), spolu s Martinem Gajdošem (nejlepší český street fotbalista a 3. z MS hry 1 proti 1) a Martinem Saladiakem - gólmanem a trenérem zabývajícím se těmi nejodbornějšími technikami. Běžné fotbalové tréninky a klasické tréninkové metody tedy rozhodně nečekejte!

Kemp proběhne v nové části areálu SK Modřany, každý den od 8:30 do 16:30, kde se účastníci zaměří na techniku držení míče ve vzduchu, první dotyk s míčem a také základy freestylu. Celou dobu bude k dispozici speciální street fotbalová aréna na hru 1 na jednoho. Součástí budou i speciální tréninky brankářů a další fotbalové atrakce! 

Kromě čistě fotbalové náplně se Škola techniky zaměří i na další pohybové schopnosti účastníků, kteří si vyzkoušejí základy parkouru, stretchingu a dalších individuálních a týmových pohybových aktivit, které běžně uvidíte na tréninku světových fotbalových klubů. Nebude chybět ani návštěva fotbalového hosta a mnohá další  zpestření včetně parádního závěrečného turnaje!  

Buďte u této jedinečné příležitosti i tento rok, zlepšete své fotbalové dovednosti a naučte se parádičky, které Honza ukazoval Pavlu Nedvědovi na Juventusu, Petrovi Čechovi a mnohým dalším! 

Camp je určen dětem ve věku 9-13 let. Kapacita 3. ročníku bude 25 účastníků a cena je 5000 Kč. V ceně je úvodní balíček, na každý den zajištěn oběd, 2 svačiny, celodenní pitný režim a samozřejmě trenérská činnost, pronájem areálu a veškeré další aktivity, turnajové ceny apod. Registrace končí 12.6.2022.
Pro registrace a další pokyny pište na email: honzaweber@email.cz s předmětem "Fotbalový kemp".

zpět na přehled

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!