Navigace

Novinky

Freestylové Updaty

NADACE TONY HAWKA

datum - doplnit

Honza byl jedním z VIP hostů na charitativní aukci nadace Tony Hawka v Beverly Hills, kde předvedl i své footbagové umění.

MISTR EVROPY 2010!

datum - doplnit

Honza se stal toto léto v Belgii Mistrem Evropy pro rok 2010!

ŠKOLA FOOTBAGU

datum - doplnit

Pokud chcete začít s footbagem, není nic jednoduššího než kouknout na video, ve kterém Honza vysvětluje základní triky :)

FIBA MS V ŽENSKÉM BASKETBALE

datum - doplnit

Během přímých přenosů právě uplynulého Mistrovství světa v basketbalu žen na ČT4 Sport bylo k vidění Honzovo footbagové vystoupení během některých timeoutů. Zde krátká ukázka zachycená mobilním telefonem - odkaz

TALENTMANIE

datum - doplnit

V sobotu 30.10. jste měli možnost vidět Honzu na televizích TV Nova a Tv Markíza posledním 8. semifinále talentové show Talentmanie. Zdenaleznete záznam. 

ŘÍJNOVÁ XANTYPA

datum - doplnit

V říjnovém 15ti-letém výročním čísle časopisu Xantypa najdete článek o nejlepších českých freestylistech, tedy včetně Honzy.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 7násobného mistra světa!