Navigace

Novinky

Freestylové Updaty

FOOTSHUTTLECOCK

11.9.2011

Honza je nově sponzorovaný firmou Footshuttlecock - dovozcem originálních Shuttlecocků z Asie. Pokud si chcete pořídit tuto originální hračku podobnou footbagu, koukněte na web www.footshuttlecock.cz

ČESKOSLOVENSKO MÁ TALENT

5.9.2011

V neděli 4. září se Honza objevil v prvníl díle 2. série ČSMT, kde spolu se svým kolegou Václavem Kloudou předvedli ukázku Footbagu dvojic. Porotě se jejich vystoupení velmi líbilo a stejně jako od diváků sklidili potlesk ve stoje! Odkaz

DENÍK SPORT

21.8.2011

Na domovské webové stránce deníku sport se v neděli 21. sprna objevil článek o Honzovi a jeho úspěchu na Mistrovství světa v Helsinkách několik týdnů zpátky. Celý článek zde.

MISTR SVĚTA VE FOOTBAGU PRO ROK 2011

16.8.2011

Honza začátkem srpna zvítězil na Mistrovství světa ve Footbagu v Helsinkách! Finálové video ke shlédnutí zde.

DVA SVĚTOVÉ REKORDY!

14.6.2011

Během sobotního Festivalu rekordů v Pelhřimově se Honzovi podařilo překonat dva světové rekordy, konkrétně v tricích Ducking Osis a Down Double Down. Záznam i s vystoupením je k vidění zde.

PROFESIONÁLNÍ FOOTBAGY HONZY WEBERA

12.6.2011

Honza by všem rád doporučil svojí vlastní edici 8 panelového Footbagu ve spolupráci s firmou planetfootbag, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. K zakoupení na partnerských webech Slusny.netTotalboardshop.czFirelovers.com nebo kontaktujte přímo Honzu přes email honzaweber@email.cz pokud chcete Footbag i s podpisem.

VÝUKA FOOTBAGU NA ŠKOLÁCH

31.5.2011

Honza s footbagem navštěvuje také základní školy, kde během vyučovací hodiny předvede základní prvky, dá prostor všem žákům, aby si footbag vyzkoušeli, následuje soutěž o ceny a zakončení profesionální soutěžní sestavou z Mistrovství světa. Fotky

QNT JOINT+

27.5.2011

Krátká footbagová reklamní upoutávka na výživový doplněk Joint+ firmy QNT - video.

POŘAD

25.5.2011

Honzův footbagový trik "Diving Clipper" ve kterém je i držitelem světového rekordu můžete vidět v úvodní znělce pořadu "Pražení" na nové televizní stanici Metropol TV, kde je pořad vysílán ve všední dny od 21:00. Odkaz na znělku naleznete také zde.

TODEXON 12

18.4.2011

Honza se stal vítězem 12. ročníku mezinárodních závodů Todexon. Jeho vítězná sestava je k vidění zde.

Informace o Freestyle vystoupení

Asset 1

Coaching & výuka

Honza trénuje děti a mládež již přes 10 let a vedl vlastní kurzy v KC i DDM. Pomáhá žákům rozvinout freestylový talent, ale i fotbalové dovednosti.

Asset 1

Freestyle vystoupení

Honzova moderovaná Footbag show a Freestyle fotbal vystoupení nabízí jedinečnou kombinaci sportu a zábavy v podání 9násobného mistra světa!