Novinky

 • Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera VS Honza

  Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera VS Honza

  9.9.2016

  V nejnovější epizodě Top4Football TV Honza Weber spolu s Tomášem Ujfalušim a Zdeňkem Grygerou odzkoušeli novou kolekci Adidasu s názvem Speed of Light. Zároveň si zahráli i na malém hřišti tak trochu nerovný match, zkrátka freestyle! :) Podívejte se na VIDEO!

 • Mistr světa ve Footbagu 2016

  Mistr světa ve Footbagu 2016

  20.8.2016

  Honza tento rok navštívil Mistrovství světa ve footbagu (hackysacku), které se konalo v Trnavě na Slovensku, především jako moderátor celé akce, nicméně i přes tuto povinnost zvládnout odsoutěžit jednu z disciplín s názvem Request, kde s přehledem zvítězil a potvrdil tak stále trvající dominanci v tomto sportu.

 • Nejsledovanější footbag video na světě!

  Nejsledovanější footbag video na světě!

  8.8.2016

  Honzovo freestyle footbagové video se stalo nejsledovanějším na světě, když ho nasdílely vysoce sledované profily na sociálních sítích Instagram a FB, kdy počet shlédnutí přesáhl 5 milionů. Televizní stanice Fox dokonce video zahrnula do svého pořadu "The Buzzer". Podívejte se na něj ZDE!

 • Fotbalová škola Petra Čecha

  Fotbalová škola Petra Čecha

  11.7.2016

  Honza Weber byl se svojí freestylovou show hostem na Fotbalové škole Petra Čecha, kde Petra samozřejmě do freestylových triků také zapojil. :) Podívejte se na REPORT v České televizi, VIDEO na Sport.cz a také malou část VYSTOUPENÍ, kterou Petr i sám sdílel na sociálních sítích.

 • Dobré ráno s ČT a Freestylové triky

  Dobré ráno s ČT a Freestylové triky

  25.6.2016

  K příležitosti konání ME ve fotbalu byl Honza pozván do Dobrého rána s ČT do Ostravy, kde předvedl ukázky triků s fotbalovým míčem i s hakisakem (footbagem). S moderátorem Radkem procvičili základní triky a Honza poradil jak správně s freestylem začít a jak probíhají souěže. Podívejte se na zkrácený záznam ve VIDEU ZDE.

 • Honza na Českém rozhlasu (Video)

  Honza na Českém rozhlasu (Video)

  23.6.2016

  Ve čtvrtek 23.6. byl Honza hostem na Českém rozhlasu v Pardubicích, kde představil oba své freestylové sporty, tedy footbag i freestyle fotbal a ještě před návštěvou studia stihl pro redakci natočit i krátké video. Přečtěte si shrnutí povídání v následujícím ČLÁNKU a podívejte se i na VIDEO.

 • EURO 2016 a Fan Park Žluté Lázně

  EURO 2016 a Fan Park Žluté Lázně

  15.6.2016

  Po dobu EURA 2016 je Honzova freestyle fotbalová a footbagová show k vidění na mnoha akcích. Jednou z nich je i oficiální Hyundai Czech Fan EURO Fan Park ve Žlutých Lázních v Praze, kde Honza vystupuje 5 dní v týdnu. Českou televizi také zaujaly Honzovy triky s míčem a vybrali ho k jedné z reportáží z fanzóny. Sledujte VIDEO ZDE.

 • Vašek Černý z Ajaxu a freestyle v Mercurialech

  Vašek Černý z Ajaxu a freestyle v Mercurialech

  13.6.2016

  V další epizodě Top4Football TV přivítal Honza jednoho z nejtalentovanější mladých českých fotbalistů, hráče Ajaxu Amsterdam Vaška Černého. Společně vyzkoušeli nové Nike Mercurial Superfly z kolekce Spark Brilliance a Honza připravil pro Vaška i freestyle překážkovou dráhu. Sledujte nový díl ZDE.

 • Majk Spirit & Nike WS freestyle

  Majk Spirit & Nike WS freestyle

  6.6.2016

  Finále květnové Nike Football X Winner Stays v Barrandovských ateliérech bylo obohaceno o natáčení fotbalového hudbeního klipu Majka Spirita s názvem Šampión, kde se objevil i Honza Weber se svými freestylovými triky. Podívejte se na report z NIKE akce, na KLIP Majka Spirita a krátkou reportáž o natáčení ze slovenského TOPSTARU.

 • Top4football TV- Jakub Kohák a repre kolekce

  Top4football TV- Jakub Kohák a repre kolekce

  1.6.2016

  V další epizodě Top4Football TV přivítal Honza Jakuba Koháka, který představil novou reprezentační Puma kolekci a především prozradil jak to vlastně vše na EURU dopadne! Kromě toho se premiéry dočkala i jeho dlouho utajovaná střela, kterou si právě pro Evropský fotbalový šampionát připravil. VIDEO ZDE!