Novinky

 • Honza na Českém rozhlasu (Video)

  Honza na Českém rozhlasu (Video)

  23.6.2016

  Ve čtvrtek 23.6. byl Honza hostem na Českém rozhlasu v Pardubicích, kde představil oba své freestylové sporty, tedy footbag i freestyle fotbal a ještě před návštěvou studia stihl pro redakci natočit i krátké video. Přečtěte si shrnutí povídání v následujícím ČLÁNKU a podívejte se i na VIDEO.

 • EURO 2016 a Fan Park Žluté Lázně

  EURO 2016 a Fan Park Žluté Lázně

  15.6.2016

  Po dobu EURA 2016 je Honzova freestyle fotbalová a footbagová show k vidění na mnoha akcích. Jednou z nich je i oficiální Hyundai Czech Fan EURO Fan Park ve Žlutých Lázních v Praze, kde Honza vystupuje 5 dní v týdnu. Českou televizi také zaujaly Honzovy triky s míčem a vybrali ho k jedné z reportáží z fanzóny. Sledujte VIDEO ZDE.

 • Vašek Černý z Ajaxu a freestyle v Mercurialech

  Vašek Černý z Ajaxu a freestyle v Mercurialech

  13.6.2016

  V další epizodě Top4Football TV přivítal Honza jednoho z nejtalentovanější mladých českých fotbalistů, hráče Ajaxu Amsterdam Vaška Černého. Společně vyzkoušeli nové Nike Mercurial Superfly z kolekce Spark Brilliance a Honza připravil pro Vaška i freestyle překážkovou dráhu. Sledujte nový díl ZDE.

 • Majk Spirit & Nike WS freestyle

  Majk Spirit & Nike WS freestyle

  6.6.2016

  Finále květnové Nike Football X Winner Stays v Barrandovských ateliérech bylo obohaceno o natáčení fotbalového hudbeního klipu Majka Spirita s názvem Šampión, kde se objevil i Honza Weber se svými freestylovými triky. Podívejte se na report z NIKE akce, na KLIP Majka Spirita a krátkou reportáž o natáčení ze slovenského TOPSTARU.

 • Top4football TV- Jakub Kohák a repre kolekce

  Top4football TV- Jakub Kohák a repre kolekce

  1.6.2016

  V další epizodě Top4Football TV přivítal Honza Jakuba Koháka, který představil novou reprezentační Puma kolekci a především prozradil jak to vlastně vše na EURU dopadne! Kromě toho se premiéry dočkala i jeho dlouho utajovaná střela, kterou si právě pro Evropský fotbalový šampionát připravil. VIDEO ZDE!

 • T-mobile časopis CHARGER Květen 2016

  T-mobile časopis CHARGER Květen 2016

  15.5.2016

  V květnovém čísle časopisu Charger naleznete čtyřstránkový článek o Honzovi s testem mobilních telefonů pro freestyle. Časopis je zdarma v obchodech T-mobile.

 • Nike Winner Stays

  Nike Winner Stays

  14.5.2016

  Honza v poslední době moderoval a vystupoval hned na několika fotbalových turnajích. Kromě UniCupu 2016, fotbalové bitvy univerzitních výběrů v Praze na stadionu Viktorie Žižkov, zejména také na Nike Winner Stays, květnového turnaje na Letné, na jehož finále bude k vidění i Honzova freestylová show. Mezitím se podívejte na video report z UniCupu.

 • Top4football TV s Filipem Šebem

  Top4football TV s Filipem Šebem

  11.4.2016

  V novém dílu Top4football TV vyzkouší Honza spolu s bývalým slovenským reprezentantem Filipem Šebem novou kolekci Nike Radiant Reveal Pack a oba předvedou freestyle fotbalové triky s nový Mercurial Superfly. Video sledujte ZDE!

 • Milan Baroš a Adidas Ace Freestyle

  Milan Baroš a Adidas Ace Freestyle

  15.2.2016

  V další epizodě Top4Football TV Honza spolu s Milanem Barošem vyzkouší nejnovější kotníkové kopačky Adidas Ace 16.1 Primeknit. Kromě nich uvidíte v tomto dílu několik parádních freestylových triků a běhací challenge pro Milana. VIDEO ZDE!

 • Freestyle Show ve Snídani s Novou

  Freestyle Show ve Snídani s Novou

  7.2.2016

  Honza Weber byl v úterý 2.2. 2016 hostem v ranní TV show Snídaně s Novou, kde předevedl své freestyle fotbalové vystoupení, footbagovou show a triky s dalšími předměty jako bowlingová koule, vajíčko, klíče a další. Zkrácený záznam z celého Honzova vystoupení je k vidění ZDE.