Novinky

 • Tomáš Rosický a nové Puma evoPower!

  Tomáš Rosický a nové Puma evoPower!

  23.1.2017

  V nejnovější epizodě Top4Football TV se objevil Tomáš Rosický, nové Puma evoPower a samozřejmě hlavní moderátor a freestylista Honza Weber se svými freestylovými triky! :) Sledujte nový díl ZDE. V minulé epizodě Honza navštívil Grassroots galavečer a připravil si kromě několika otázek na některé fotbalisty i tzv. "Football suit challenge" - předchozí DÍL.

 • Týdenní show na Katar Tenis Open

  Týdenní show na Katar Tenis Open

  11.1.2017

  Honza byl pozván pořadateli na první lednový týden roku 2017 do katarského hlavního města Doha, aby zpestřil doprovodný program tenisového ATP Open 250. Jeho vystoupení v areálu turnaje bavila diváky každý den a k vidění byly triky nejen s footbagem a fotbalovým míčem, ale také s mobilním telefonem, bowlingovou koulí a tenisovým míčkem. Podívejte se i na reportáž v katarských sportovních zprávách ZDE.

 • Honza v Olympijském magazínu

  Honza v Olympijském magazínu

  9.11.2016

  Od září do poloviny listopadu se Honza účastnil jako již každoročně projektu Sazka Olympijský víceboj, ve kterém je hlavní moderátor a předvádí také svoji freestylovou show. Průběžně se objevoval v dílech Olympijského magazínu a ve středu 2.11. 2016 byl odvysílán i jeho krátký medailon, na který se můžete podívat ZDE.

 • Mistr ČR 2016 !!!

  Mistr ČR 2016 !!!

  6.11.2016

  Honza se stal o víkendu 5.11. 2016 na festivalu In-Joy v Brně již po 11. mistrem České republiky ve footbagu! Zároveň se mu podařilo obsadit 2. příčku v Českém poháru freestyle fotbalu. Na vítěznou sestavu se podívejte ZDE!

 • Freestyle v časopisu Instinkt

  Freestyle v časopisu Instinkt

  23.9.2016

  V jednom ze zářiových čísel časopisu Instinkt vyšel Honzův rozhovor o jeho freestylové kariéře. Dozvíte se jak mistr světa začínal s fotbalem, přechod k footbagu (hakisaku) a následný návrat k fotbalovému míči v podobě freestyle fotbalu. Celý rozhovor je také ke čtení ONLINE!

 • Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera VS Honza

  Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera VS Honza

  9.9.2016

  V nejnovější epizodě Top4Football TV Honza Weber spolu s Tomášem Ujfalušim a Zdeňkem Grygerou odzkoušeli novou kolekci Adidasu s názvem Speed of Light. Zároveň si zahráli i na malém hřišti tak trochu nerovný match, zkrátka freestyle! :) Podívejte se na VIDEO!

 • Mistr světa ve Footbagu 2016

  Mistr světa ve Footbagu 2016

  20.8.2016

  Honza tento rok navštívil Mistrovství světa ve footbagu (hackysacku), které se konalo v Trnavě na Slovensku, především jako moderátor celé akce, nicméně i přes tuto povinnost zvládnout odsoutěžit jednu z disciplín s názvem Request, kde s přehledem zvítězil a potvrdil tak stále trvající dominanci v tomto sportu.

 • Nejsledovanější footbag video na světě!

  Nejsledovanější footbag video na světě!

  8.8.2016

  Honzovo freestyle footbagové video se stalo nejsledovanějším na světě, když ho nasdílely vysoce sledované profily na sociálních sítích Instagram a FB, kdy počet shlédnutí přesáhl 5 milionů. Televizní stanice Fox dokonce video zahrnula do svého pořadu "The Buzzer". Podívejte se na něj ZDE!

 • Fotbalová škola Petra Čecha

  Fotbalová škola Petra Čecha

  11.7.2016

  Honza Weber byl se svojí freestylovou show hostem na Fotbalové škole Petra Čecha, kde Petra samozřejmě do freestylových triků také zapojil. :) Podívejte se na REPORT v České televizi, VIDEO na Sport.cz a také malou část VYSTOUPENÍ, kterou Petr i sám sdílel na sociálních sítích.

 • Dobré ráno s ČT a Freestylové triky

  Dobré ráno s ČT a Freestylové triky

  25.6.2016

  K příležitosti konání ME ve fotbalu byl Honza pozván do Dobrého rána s ČT do Ostravy, kde předvedl ukázky triků s fotbalovým míčem i s hakisakem (footbagem). S moderátorem Radkem procvičili základní triky a Honza poradil jak správně s freestylem začít a jak probíhají souěže. Podívejte se na zkrácený záznam ve VIDEU ZDE.