Novinky

 • Akce s freestylovým vystoupením!

  Akce s freestylovým vystoupením!

  28.6.2018

  Od začátku sezóny venkovních akcí můžete vidět Honzu na nespočtu událostí jako jsou fotbalové turnaje, dětské dny, letní a městské slavnosti, kde Honza pravidelně vystupuje, ale také na mnoha firemních eventech, jako je například oficiální golfová tour značky Mercedes, kterou Honza také již 4. rokem moderuje. Pokud se Vám show líbila a chtěli byste nějaký footbag z e-shopu, napiště, kde do poznámky, kde jste Honzu viděli a dostanete slevu 20% na jakýkoli footbag! Akce platí do konce letních prázdnin! :)

 • Míč Adidas Telstar s Pavlem Horváthem!

  Míč Adidas Telstar s Pavlem Horváthem!

  7.6.2018

  V rámci online seriálu Top4Football TV byla k začátku Mistrovství světa v Rusku natočena epizoda věnovaná míči Adidas Telstar. Honza si jako hosta pozval fotbalového matadora Pavla Horvátha a to se děly věci! Podívejte se na VIDEO! :)

 • Freestyle team show na McD cupu!

  Freestyle team show na McD cupu!

  31.5.2018

  Honza v rámci finále fotbalového McDonald`s Cupu 2018 vystoupil jako zahajovací show se svým týmem Freestyle Union, kde všichni členové předvedli bezchybný výkon. Celé vystoupení bylo zároveň přenášeno v přímém přenosu na ČT4! Podívejte se na VIDEO!

 • Honzova freestylová show ve Snídani!

  Honzova freestylová show ve Snídani!

  5.3.2018

  V pátek 2. března byl Honza hostem Snídaně s Novou. Moderátory Petra Říbala a Hanku Mašlíkovou Reinders naučil pár triků s míčem a především pobavil se syrovým vajíčkem. Nemohly chybět ani bezchybné profesionální choreografie s footbagem a fotbalovým míčem. VIDEO ZDE!

 • Rozhovor: Muži v Česku

  Rozhovor: Muži v Česku

  25.1.2018

  Ke konci ledna vyšel rozhovor s Honzou Weberem pro portál "Muži v Česku". V netradičním interview najdete informace o Honzových začátcích ve freestylu, vztahu k fotbalu a také plánech do budoucna. Celý ROZHOVOR ZDE!

 • Juventus & Pavel Nedvěd

  Juventus & Pavel Nedvěd

  22.1.2018

  V lednu se Honza s Top4Football a Adidasem vydal navštívit italský Juventus, kde ho čekalo hned dvojí natáčení. Nejprve ho Pavel Nedvěd provedl muzeem a zázemím klubu a následně mohl Honza vyzkoušet i freestyle fotbalové triky na Juventuském trávníku! VIDEO ZDE. Druhý den se pak Honza setkal s hráčem základní sestavy Miralemem Pjanićem. S hráčem reprezentace Bosny a Hercegoviny, také přezdívanému jako bosenský Tomáš Rosický, natočil zajímavý rozhovor- VIDEO ZDE. Také se podívejte na FOTOREPORT z natáčení!

 • Honza tváří kampaně Huawei Mate 10 Pro

  Honza tváří kampaně Huawei Mate 10 Pro

  30.11.2017

  Honza je jednou z tváří kampaně na nový high-end telefon Huawei Mate 10 Pro. (PROMO KLIP) Zároveň vystoupil se svoji freestylovou show i na oficiálním představení telefonu v ČR - VIDEO

 • Unikátní FREESTYLE NEON LIGHTSHOW vystoupení

  Unikátní FREESTYLE NEON LIGHTSHOW vystoupení

  27.11.2017

  Honza pro konec roku a zejména pro rok 2018 připravil nové unikátní vystoupení s názvem FREESTYLE NEON LIGHTSHOW, kde předvádí své footbagové a freestyle fotbalové triky v kombinaci se světelným kostýmem a rekvizitami.VIDEO ZDE!

   

 • ČT Lvíčata - Freestyle fotbalový trénink

  ČT Lvíčata - Freestyle fotbalový trénink

  25.11.2017

  V dětském pořadu ČT Lvíčata pozval Honza Weber na freestyle fotbalový trénink nejnadanější mladé fotbalisty Dukly Praha. Podívejte se jak to všem šlo ZDE ve VIDEU.

 • Honza a footbag v Planetě Yó na ČT:D

  Honza a footbag v Planetě Yó na ČT:D

  6.11.2017

  V pořadu Planeta Yó na stanici ČT Déčko byla 6.11. vysílána reportáž o Footbagu (hakisaku), kde Honza Weber představuje tento sport, předvádí základní triky a samozřejmě také i to nejlepší ze svého freestylového umění. Podívejte se na REPORTÁŽ!