Novinky

 • Finálová kola Ondrášovka Cupu

  Finálová kola Ondrášovka Cupu

  10.5.2019

  Honza byl jako speciální freestylový host u většiny finálových kol největšího mládežnického fotbalového turnaje ČR, Ondrášovka Cupu. Podívejte se na POZVÁNKU na finále a Jakubem Kohákem a Pavlem Čapkem a také na záznamy reportů na ČT4 ve VIDEU!

 • Excelentní fotbalová Challenge

  Excelentní fotbalová Challenge

  14.4.2019

  Honza byl pozvaný jako rozhodčí a fotbalový guru do epizody GAMERS vs. ATHLETES, kde se youtubeři - Pepis, Sterak a Kaparzo utkali s atlety - Pavel Maslák, David Svoboda a Adam Sebastian Helcelet v unikátní fotbalové výzvě. Výsledek samozřejmě zjistíte ve VIDEU! :)

 • Milánské Derby AC x Inter

  Milánské Derby AC x Inter

  22.3.2019

  Honza byl spolu s dalšími fotbalovými influencery z celého světa, pozvaný do italského Milána na derby AC proti Interu. Měl možnost navštívit stadion, tréninkové centrum a potkat bývalé legendy AC jako Franco Baresi, Daniele Massaro nebo Massimo Ambrosini. na vše se podívejte ve VIDEU!

 • Unikátní show ve Snídani s Novou!!!

  Unikátní show ve Snídani s Novou!!!

  28.2.2019

  Honza předvedl v živém přenosu Snídaně s Novou unikátní prvek, který neumí nikdo jiný na světě a tím jsou triky s footbagem poslepu! Po 5 letech tréninku se odhodlal vyzkoušet tuto freestylovou novinku, která dopadla na výbornou. Zaroveň i s úryvkem jeho fotbalové show ve VIDEU ZDE.

 • Talkshow "V centru" na TV Seznam

  Talkshow "V centru" na TV Seznam

  14.2.2019

  Honza byl jedním z hostů pořadu V centru na TV Seznam, kde ho vyzpovídal Tomáš Verner. Honza ho na oplátku vyzkoušel z kopacích dovedností. ZDE krátký sestřih a ZDE VIDEO celého záznamu. Na TV Seznam Honza také propůjčil své nohy Jaromíru Bosákovi - VIDEO

 • Nová show plesové sezóny!

  Nová show plesové sezóny!

  1.2.2019

  Honza je přes zimu vytížený fotbalovými plesy, firemními akcemi a dalšími eventy, a tak připravil mnoho nových prvků pro vystoupení! Uvidíte světovou unikátní lightshow, triky poslepu a mnoho dalšího! Sledujte také účty na sociálních sitích! INSTAGRAM | FACEBOOK | YOUTUBE

 • žongl challenge Fortuna Ligy

  žongl challenge Fortuna Ligy

  31.1.2019

  Pro jarní část naší nejvyšší Fortuna fotbalové ligy je připravena tzv. "Žongl challenge", kde budou nejzručnější fotbalisté jednotlivých klubů zkoušet 10 žonglů na rychlost se 7 druhy míčů. Honza je tím, kdo tuto výzvu představuje a absolvuje jako první ve VIDEU ZDE!

 • Hertha Berlín - Darida VS Duda

  Hertha Berlín - Darida VS Duda

  24.1.2019

  V rámci první epizody Top4Football TV v roce 2019 byl Honza pozvaný do Berlína, aby vyzval hráče Herthy, Vláďu Daridu a Ondru Dudu na 2 challenge. Sledujte freestylové umění českého a slovenského reprezentanta a neuvěřitelnou trefu! VIDEO ZDE!

 • Honza a brazilec KOHINHO :)

  Honza a brazilec KOHINHO :)

  21.12.2018

  Podívejte se na speciální Vánoční epizodu online seriálu Top4Football TV, do které Honza tentokrát pozval tu největší brazilskou fotbalovou hvězdu Kohinha! Podobnost s Jakubem Kohákem by měla být čistě náhodná! :) VIDEO ZDE

 • Honza v pořadu Sport Star na Primě!

  Honza v pořadu Sport Star na Primě!

  25.9.2018

  V pilotním díle nového sportovního pořadu s názvem Sport Star na TV Prima se objevil freestylový medailonek o Honzovi, kde ho Václav Tittelbach vyzpovídal o jeho začátcích a vyzkoušel s čím vším zvládne freestylovat. Pořad uvádí Roman Šebrle - VIDEO ZDE