Reference

 • Škoda Autosalon a dny otevřených dveří

  Škoda Autosalon a dny otevřených dveří

  Honzova vystoupení již zaujala nespočet významných firem, kdy Honza vystupoval celý týden na Brněnském autosalonu pro značku Škoda Auto. Ta jeho služeb využila  i na dni otevřených dveří v závodu Kvasiny a v Mladé Boleslavi.

 • Adidas Brazuca & trofej FIFA

  Adidas Brazuca & trofej FIFA

  Představení nového míče Adidas Brazuca pro mistrovství světa ve fotbale 2014 v Brazílii se neobešlo bez Pavla Nedvěda, Pavla Horvátha a také Honzova freestylového vystoupení. Honza také vystupoval při návštěvě poháru FIFA na pražském letišti Václava Havla.

 • Cruyff Classics kolekce 2014

  Cruyff Classics kolekce 2014

  Honza se stal tváří podzimní kolekce firmy Cruyff Classics legendárního fotbalisty Johana Cruyffa. Kolekce měla téma spojené s herním stylem Tiki-Taka, který je novodobě reprezentován právě dovednostmi s hakisakem.

 • Nissan Juke-R & LCV reklama

  Nissan Juke-R & LCV reklama

  Kromě značek jako Škoda, Porsche, Volvo a Hyundai, ukázka freestylu nechyběla ani na evropské prezentaci vozu Nissan Juke-R, stejně jako při představení nových vozů Nissan pro rok 2014 a partnerství fotbalové Ligy mistrů. Honza si také zahrál i Nissan reklamně na LCV s fotbalistou Yaya Tourém.

 • Fotbalová Trophy Tour 2013

  Fotbalová Trophy Tour 2013

  Honza Weber předváděl svoji show v rámci Trophy Tour 2013, kde nový pohár naší fotbalové ligy putoval po všech ligových městech za účasti klubů a nejlepších hráčů.

 • Maratony RunCzech

  Maratony RunCzech

  Honza od roku 2012 pravidelně vystupuje jako doprovodný program na maratonech a půlmaratonech RunCzech po celé ČR.

 • Nokia Tour

  Nokia Tour

  V roce 2009 mohli Honzovu show spatřit návštěvníci většiny českých a slovenských hudebních festivalů, kde reprezentoval značku mobilních telefonů Nokia na jejich Xpress Music Tour.

 • Skittles - Skittling Championship

  Skittles - Skittling Championship

  Honza se po vítězství v historicky prvním Skittling Championship 2011 stal tváří značky Skittles pro jejich v pořadí druhý turnaj v roce 2012.

 • FIBA Basketbal mistrovství & CSKA Moskva

  FIBA Basketbal mistrovství & CSKA Moskva

  Honza vystupoval v rámci utkáních Mistrovství světa basketbalu 2010 a 2013, kde se k němu připojila také jeho skupina FREESTYLE UNION když vyplňovali time-outy a všechny další přestávky. Honza také předváděl svoji freestylovou show během několik zápasů CSKA Moskva.

 • APM centrum Hong Kong

  APM centrum Hong Kong

  Během fotbalového mistrovství světa v Brazílii 2014 byl Honza pozván do Hong Kong, kde bavil diváky v jednom z největších nákupních středisek APM, které má 9 poschodí. Honza předváděl své freestylové vystoupení v průběhu několika finálových dnů.

 • Havana Club Tour

  Havana Club Tour

  V roce 2012 cestoval Honza společně se značkou Havana club, kde na mnoha festivalech, letních party a celebrity akcích předváděl své footbagové a freestyle fotbalové dovednosti.

 • Mobilní aplikace Footbag Frenzy

  Mobilní aplikace Footbag Frenzy

  Honza se stal předlohou pro nejlepší herní Footbagovou aplikaci pro mobilní platformu Android, která využívá i jeho logo.

 • Shred Sessions

  Shred Sessions

  Honza se stal předlohou pro nejpropracovanější Footbagovou videohru s názvem Shred Sessions, která je k dispozici k online hraní.

 • Ripleyho světové rekordy

  Ripleyho světové rekordy

  Honza je také držitelem mnoha českých a světových rekordů a byl také jedním z hostů v pořadu věnovaném světovým rekordům na ČT1.