Novinky

 • Moderování Mistrovství světa a Olympijské tour

  Moderování Mistrovství světa a Olympijské tour

  20.3.2017

  Poslední dobou se Honza podílel kromě svých vystoupení i na moderování významných akcí jakými bylo například historicky první Mistrovství světa ve Fotbalpoolu, Sazka Olympijského víceboje 2017, prezentace knihy Lvíčata na Ostravském knižním veletrhu, otevření rozhledny v Pražské ZOO a dalších.

 • Pražský fotbalový speciál

  Pražský fotbalový speciál

  13.2.2017

  V nejnovějším čísle magazínu Pražský fotbalový speciál neleznete titulní stranu s Honzou a uvnitř pak několika stránkový rozhovor o freestylu, moderování, střetnutí s fotbalovými legendami a podobně. Časopis je k dispozici ZDE ONLINE.

 • Nedělní Sport Křížovky

  Nedělní Sport Křížovky

  5.2.2017

  V nedělní příloze Sport Křížovky naleznete několikastránkový rozhovor s Honzou o jeho fotbalové kariéře, přechodu na freestyle, setkáních s nejslavnějšími fotbalisty a samozřejmě mnohem víc co k tomu patří. Jak je vidět na obrázku, Honza je do dokonce na obálce časopisu.

 • Tomáš Rosický a nové Puma evoPower!

  Tomáš Rosický a nové Puma evoPower!

  23.1.2017

  V nejnovější epizodě Top4Football TV se objevil Tomáš Rosický, nové Puma evoPower a samozřejmě hlavní moderátor a freestylista Honza Weber se svými freestylovými triky! :) Sledujte nový díl ZDE. V minulé epizodě Honza navštívil Grassroots galavečer a připravil si kromě několika otázek na některé fotbalisty i tzv. "Football suit challenge" - předchozí DÍL.

 • Týdenní show na Katar Tenis Open

  Týdenní show na Katar Tenis Open

  11.1.2017

  Honza byl pozván pořadateli na první lednový týden roku 2017 do katarského hlavního města Doha, aby zpestřil doprovodný program tenisového ATP Open 250. Jeho vystoupení v areálu turnaje bavila diváky každý den a k vidění byly triky nejen s footbagem a fotbalovým míčem, ale také s mobilním telefonem, bowlingovou koulí a tenisovým míčkem. Podívejte se i na reportáž v katarských sportovních zprávách ZDE.

 • Honza v Olympijském magazínu

  Honza v Olympijském magazínu

  9.11.2016

  Od září do poloviny listopadu se Honza účastnil jako již každoročně projektu Sazka Olympijský víceboj, ve kterém je hlavní moderátor a předvádí také svoji freestylovou show. Průběžně se objevoval v dílech Olympijského magazínu a ve středu 2.11. 2016 byl odvysílán i jeho krátký medailon, na který se můžete podívat ZDE.

 • Mistr ČR 2016 !!!

  Mistr ČR 2016 !!!

  6.11.2016

  Honza se stal o víkendu 5.11. 2016 na festivalu In-Joy v Brně již po 11. mistrem České republiky ve footbagu! Zároveň se mu podařilo obsadit 2. příčku v Českém poháru freestyle fotbalu. Na vítěznou sestavu se podívejte ZDE!

 • Freestyle v časopisu Instinkt

  Freestyle v časopisu Instinkt

  23.9.2016

  V jednom ze zářiových čísel časopisu Instinkt vyšel Honzův rozhovor o jeho freestylové kariéře. Dozvíte se jak mistr světa začínal s fotbalem, přechod k footbagu (hakisaku) a následný návrat k fotbalovému míči v podobě freestyle fotbalu. Celý rozhovor je také ke čtení ONLINE!

 • Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera VS Honza

  Tomáš Ujfaluši a Zdeněk Grygera VS Honza

  9.9.2016

  V nejnovější epizodě Top4Football TV Honza Weber spolu s Tomášem Ujfalušim a Zdeňkem Grygerou odzkoušeli novou kolekci Adidasu s názvem Speed of Light. Zároveň si zahráli i na malém hřišti tak trochu nerovný match, zkrátka freestyle! :) Podívejte se na VIDEO!

 • Mistr světa ve Footbagu 2016

  Mistr světa ve Footbagu 2016

  20.8.2016

  Honza tento rok navštívil Mistrovství světa ve footbagu (hackysacku), které se konalo v Trnavě na Slovensku, především jako moderátor celé akce, nicméně i přes tuto povinnost zvládnout odsoutěžit jednu z disciplín s názvem Request, kde s přehledem zvítězil a potvrdil tak stále trvající dominanci v tomto sportu.